kcron - en to nl translation catalogue (178 entries)

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Tasks</b>
nl: <b>Taken</b>

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Environment Variables</b>
nl: <b>Omgevingsvariabelen</b>

[ctx: @title:column]
en: Scheduling
nl: Planning

[ctx: @title:column]
en: Command
nl: Opdracht

[ctx: @title:column]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @title:column]
en: Variable
nl: Variabele

[ctx: @title:column]
en: Value
nl: Waarde

[ctx: @title:column]
en: Comment
nl: Commentaar

[ctx: @title]
en: System Crontab
nl: Systeem-crontab

[ctx: @title]
en: Crontab of user %1
nl: Crontab van gebruiker %1

en: No password entry found for uid '%1'
nl: Geen wachtwoord gevonden voor uid '%1'

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
nl: Bestand gegenereerd door KCron de %1.

en: <em>No output.</em>
nl: <em>Geen uitvoer.</em>

en: <em>No error.</em>
nl: <em>Geen fout.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
nl: <p><strong>Commando:</strong> %1</p><strong>Commando kon niet worden gestart</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
nl: <p><strong>Commando:</strong>%1</p><strong>Standaarduitvoer:</strong><pre>%2</pre><strong>Foutuitvoer:</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het bijwerken van crontab.

en: Unable to open crontab file for writing
nl: Kon crontab-bestand niet opslaan

en: The file %1 could not be opened.
nl: Het bestand %1 kon niet worden geopend.

en: KAuth::ExecuteJob Error
nl: Fout in KAuth::ExecuteJob

en: every day
nl: elke dag

en: 1st
nl: 1e

en: 2nd
nl: 2e

en: 3rd
nl: 3e

en: 4th
nl: 4e

en: 5th
nl: 5e

en: 6th
nl: 6e

en: 7th
nl: 7e

en: 8th
nl: 8e

en: 9th
nl: 9e

en: 10th
nl: 10e

en: 11th
nl: 11e

en: 12th
nl: 12e

en: 13th
nl: 13e

en: 14th
nl: 14e

en: 15th
nl: 15e

en: 16th
nl: 16e

en: 17th
nl: 17e

en: 18th
nl: 18e

en: 19th
nl: 19e

en: 20th
nl: 20e

en: 21st
nl: 21e

en: 22nd
nl: 22e

en: 23rd
nl: 23e

en: 24th
nl: 24e

en: 25th
nl: 25e

en: 26th
nl: 26e

en: 27th
nl: 27e

en: 28th
nl: 28e

en: 29th
nl: 29e

en: 30th
nl: 30e

en: 31st
nl: 31e

en: Mon
nl: ma

en: Tue
nl: di

en: Wed
nl: wo

en: Thu
nl: do

en: Fri
nl: vr

en: Sat
nl: za

en: Sun
nl: zo

en: Monday
nl: Maandag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Sunday
nl: Zondag

en: No comment
nl: Geen opmerking

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
nl: U hebt geen toestemming om KCron te gebruiken. 	Deze toestemming is gedefinieerd in het bestand  /etc/cron.allow of /etc/cron.deny.	
    
    Lees de man-pagina's van crontab voor meer details.

en: every month
nl: elke maand

en: January
nl: Januari

en: February
nl: Februari

en: March
nl: Maart

[ctx: May long]
en: May
nl: Mei

en: June
nl: Juni

[ctx: July long]
en: July
nl: Juli

en: August
nl: Augustus

en: October
nl: Oktober

en: At system startup
nl: Tijdens systeemstart

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
nl: elke %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
nl: %1 van %2

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
nl: %1 als ook %2

en: , and
nl: , en

en:  and
nl:  en

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
nl: Op %1

en: Every minute | Every %1 minutes
nl[0]: Elke minuut
nl[1]: Elke %1 minuten

en: Override default home folder.
nl: Persoonlijke map negeren.

en: Email output to specified account.
nl: Verzend de uitvoer naar een specifiek account.

en: Override default shell.
nl: Omzeil de standaard-shell.

en: Folders to search for program files.
nl: Te doorzoeken mappen voor programmabestanden.

en: Dynamic libraries location.
nl: Locatie van dynamische bibliotheken.

en: Local Variable
nl: Lokale variabele

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
nl: Einde van scriptuitvoer. Druk op de toetsen Enter of Ctrl+C om af te sluiten.

[ctx: @info]
en: <message>Choose a program to run</message>
nl: <message>Kies een uit te voeren programma</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please type a valid command line</message>
nl: <message>Voer een geldige opdrachtregel in</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select an executable program</message>
nl: <message>Kies een uitvoerbaar programma</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Months</b> section</message>
nl: <message>Maak een keuze bij de sectie <b>Maand</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from either the <b>Days of Month</b> or the <b>Days of Week</b> section</message>
nl: <message>Maak een keuze bij de sectie <b>Dagen van de maand</b> of <b>Dagen van de week</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Hours</b> section</message>
nl: <message>Maak een keuze bij de sectie <b>Uren</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Minutes</b> section</message>
nl: <message>Maak een keuze bij de sectie <b>Minuten</b></message>

[ctx: @text]
en: Show:
nl: Tonen:

[ctx: @title:tab]
en: User Schedule
nl: Planning van gebruiker

[ctx: @title:tab]
en: System Schedule
nl: Planning van systeem

[ctx: @action:button]
en: Print Summary…
nl: Samenvatting afdrukken…

en: Welcome to Task Scheduler!
nl: Welkom bij de Takenplanner!

[ctx: @info]
en: Schedule programs to run in the background. Set tasks to run on a fixed schedule and automate repetitive tasks like downloading files or sending emails. <link url='%1'>Learn more</link>
nl: Programma's plannen om op de achtergrond uit te voeren. Stel taken in om uit te voeren op een vaste planning en automatiseer herhalende taken zoals downloaden van bestanden of verzenden van e-mails. <link url='%1'>Kom meer te weten</link>

[ctx: @action:button]
en: Go to Dashboard
nl: Ga naar Dashboard

[ctx: @title]
en: Edit Task
nl: Taak bewerken

[ctx: @title]
en: New Task
nl: Nieuwe taak

[ctx: @action:button]
en: Edit Task
nl: Taak bewerken

[ctx: @action:button accessible]
en: Edit Task
nl: Taak bewerken

[ctx: @action:button]
en: New Task
nl: Nieuwe taak

[ctx: @action:button accessible]
en: New Task
nl: Nieuwe taak

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
nl: Commando:

[ctx: @action:button]
en: Browse the Program
nl: Blader door het programma

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this task
nl: Deze taak inschakelen

[ctx: @label:listbox]
en: User:
nl: Gebruiker:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
nl: Commentaar:

[ctx: @label:checkbox]
en: Run:
nl: Uitvoeren:

[ctx: @label:checkbox]
en: When system starts
nl: Tijdens systeemstart

[ctx: @label:checkbox]
en: Every day
nl: Iedere dag

[ctx: @title:group]
en: Months
nl: Maanden

[ctx: @title:group]
en: Days of Month
nl: Dagen van de maand

[ctx: @title:group]
en: Days of Week
nl: Dagen van de week

[ctx: @title:group]
en: Hours
nl: Uren

[ctx: @title:group]
en: Minutes
nl: Minuten

[ctx: @label:listbox]
en: Selection:
nl: Selectie:

en: Custom selection
nl: Aangepaste selectie

en: Each minute
nl: Elke minuut

en: Every 2 minutes
nl: Elke 2 minuten

en: Every 5 minutes
nl: Elke 5 minuten

en: Every 10 minutes
nl: Elke 10 minuten

en: Every 15 minutes
nl: Elke 15 minuten

en: Every 20 minutes
nl: Elke 20 minuten

en: Every 30 minutes
nl: Elke 30 minuten

[ctx: @action:button]
en: January
nl: Januari

[ctx: @action:button]
en: February
nl: Februari

[ctx: @action:button]
en: March
nl: Maart

[ctx: @action:button]
en: May
nl: Mei

[ctx: @action:button]
en: June
nl: Juni

[ctx: @action:button]
en: July
nl: Juli

[ctx: @action:button]
en: August
nl: Augustus

[ctx: @action:button]
en: October
nl: Oktober

[ctx: @action:button]
en: Monday
nl: Maandag

[ctx: @action:button]
en: Tuesday
nl: Dinsdag

[ctx: @action:button]
en: Wednesday
nl: Woensdag

[ctx: @action:button]
en: Thursday
nl: Donderdag

[ctx: @action:button]
en: Friday
nl: Vrijdag

[ctx: @action:button]
en: Saturday
nl: Zaterdag

[ctx: @action:button]
en: Sunday
nl: Zondag

[ctx: @title:group]
en: Scheduled Tasks
nl: Ingestelde taken

[ctx: @title:column]
en: User
nl: Gebruiker

[ctx: @title:column]
en: Scheduling Details
nl: Details van planning

[ctx: @action:button]
en: Add Task…
nl: Taak toevoegen…

[ctx: @action:button]
en: Edit Task…
nl: Taak bewerken…

[ctx: @action:button]
en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: @action:button]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: @action:button]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: @action:button]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: @action:button]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @action:button]
en: Run task
nl: Taak uitvoeren

[ctx: @action:button]
en: Add…
nl: Toevoegen…

[ctx: @action:button]
en: Edit…
nl: Bewerken…

[ctx: @action:button]
en: Run
nl: Uitvoeren

[ctx: @label:checkbox]
en: Select all
nl: Alles selecteren

[ctx: @title]
en: Edit Variable
nl: Variabele bewerken

[ctx: @title]
en: New Variable
nl: Nieuwe variabele

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable
nl: Variabele bewerken

[ctx: @action:button accessible]
en: Edit Variable
nl: Variabele bewerken

[ctx: @action:button]
en: New Variable
nl: Nieuwe variabele

[ctx: @action:button accessible]
en: New Variable
nl: Nieuwe variabele

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable name</message>
nl: <message>Voer de naam van de variabele in</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable value</message>
nl: <message>Voer de waarde van de variabele in</message>

[ctx: @label:listbox]
en: Variable:
nl: Variabele:

[ctx: @label:textbox]
en: Value:
nl: Waarde:

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this variable
nl: Deze variabele inschakelen

[ctx: @title:group]
en: Environment Variables
nl: Omgevingsvariabelen

[ctx: @action:button]
en: Add Variable…
nl: Variabele toevoegen…

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable…
nl: Variabele bewerken…
