kcron - en to pl translation catalogue (189 entries)

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Tasks</b>
pl: <b>Zadania</b>

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Environment Variables</b>
pl: <b>Zmienne środowiskowe</b>

[ctx: @title:column]
en: Scheduling
pl: Planowanie

[ctx: @title:column]
en: Command
pl: Polecenie

[ctx: @title:column]
en: Description
pl: Opis

[ctx: @title:column]
en: Variable
pl: Zmienna

[ctx: @title:column]
en: Value
pl: Wartość

[ctx: @title:column]
en: Comment
pl: Komentarz

[ctx: @title]
en: System Crontab
pl: Harmonogram systemowy

[ctx: @title]
en: Crontab of user %1
pl: Harmonogram użytkownika %1

en: No password entry found for uid '%1'
pl: Brak hasła dla identyfikatora '%1'

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
pl: Plik wygenerowany przez KCron, %1.

en: <em>No output.</em>
pl: <em>Brak wyniku.</em>

en: <em>No error.</em>
pl: <em>Bez błędów.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
pl: <p><strong>Polecenie:</strong> %1</p><strong>Nie można uruchomić polecenia</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
pl: <p><strong>Polecenie:</strong> %1</p><strong>Standardowe wyjście :</strong><pre>%2</pre><strong>Błędy :</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
pl: Błąd podczas przetwarzania harmonogramu.

en: Unable to open crontab file for writing
pl: Nie można otworzyć pliku harmonogramu do zapisu

en: The file %1 could not be opened.
pl: Nie można otworzyć pliku %1.

en: KAuth::ExecuteJob Error
pl: Błąd KAuth::ExecuteJob

en: every day
pl: codziennie

en: 1st
pl: 1

en: 2nd
pl: 2

en: 3rd
pl: 3

en: 4th
pl: 4

en: 5th
pl: 5

en: 6th
pl: 6

en: 7th
pl: 7

en: 8th
pl: 8

en: 9th
pl: 9

en: 10th
pl: 10

en: 11th
pl: 11

en: 12th
pl: 12

en: 13th
pl: 13

en: 14th
pl: 14

en: 15th
pl: 15

en: 16th
pl: 16

en: 17th
pl: 17

en: 18th
pl: 18

en: 19th
pl: 19

en: 20th
pl: 20

en: 21st
pl: 21

en: 22nd
pl: 22

en: 23rd
pl: 23

en: 24th
pl: 24

en: 25th
pl: 25

en: 26th
pl: 26

en: 27th
pl: 27

en: 28th
pl: 28

en: 29th
pl: 29

en: 30th
pl: 30

en: 31st
pl: 31

en: Mon
pl: Pn

en: Tue
pl: Wt

en: Wed
pl: Śr

en: Thu
pl: Czw

en: Fri
pl: Pt

en: Sat
pl: Sob

en: Sun
pl: Nd

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Wednesday
pl: Środa

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Friday
pl: Piątek

en: Saturday
pl: Sobota

en: Sunday
pl: Niedziela

en: No comment
pl: Brak komentarza

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
pl: Twój dostęp do KCron został zablokowany w pliku /etc/cron.allow lub /etc/cron.deny.
    
    Więcej informacji można znaleźć na stronie podręcznika cron.

en: every month
pl: co miesiąc

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

[ctx: May long]
en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

[ctx: July long]
en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: root
pl: korzeń

en: At system startup
pl: Przy uruchamianiu systemu

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
pl: co %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
pl: %1 dzień %2

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
pl: %1 i %2

en: , and
pl: , i

en:  and
pl:  i

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
pl: O %1

en: Every minute | Every %1 minutes
pl[0]: Co minutę
pl[1]: Co %1 minuty
pl[2]: Co %1 minut

en: Override default home folder.
pl: Zmień domyślny katalog domowy.

en: Email output to specified account.
pl: Prześlij wynik na podane konto.

en: Override default shell.
pl: Zmień domyślną powłokę.

en: Folders to search for program files.
pl: Katalogi do poszukiwania plików programu.

en: Dynamic libraries location.
pl: Położenie biblioteki dynamicznej.

en: Local Variable
pl: Zmienna lokalna

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
pl: Zakończono wykonywanie skryptu. Wciśnij Enter lub Ctrl+C, żeby zakończyć.

[ctx: @info]
en: <message>Choose a program to run</message>
pl: <message>Wskaż program do uruchomienia</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please type a valid command line</message>
pl: <message>Wpisz poprawny polecenie wiersza poleceń</message>

[ctx: @info]
en: <message>File exists but is not executable: <filename>%1</filename></message>
pl: <message>Plik istnieje, lecz nie jest wykonywalny: <filename>%1</filename></message>

[ctx: @info]
en: <message>File not found: <filename>%1</filename></message>
pl: <message>Nie znaleziono pliku: <filename>%1</filename></message>

[ctx: @info]
en: <message>Command not found: <command>%1</command></message>
pl: <message>Nie znaleziono polecenia: <command>%1</command></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Months</b> section</message>
pl: <message>Wybierz z obszaru <b>Miesięcy</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from either the <b>Days of Month</b> or the <b>Days of Week</b> section</message>
pl: <message>Zaznacz obszar albo <b>Dni miesiąca</b> albo <b>Dni tygodnia</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Hours</b> section</message>
pl: <message>Wybierz z obszaru <b>Godzin</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Minutes</b> section</message>
pl: <message>Wybierz z obszaru <b>Minut</b></message>

[ctx: @text]
en: Show:
pl: Pokaż:

[ctx: @title:tab]
en: User Schedule
pl: Harmonogram użytkownika

[ctx: @title:tab]
en: System Schedule
pl: Harmonogram systemu

[ctx: @action:button]
en: Print Summary…
pl: Wypisz podsumowanie…

en: Welcome to Task Scheduler!
pl: Witaj w Harmonogramie Zadań!

[ctx: @info]
en: Schedule programs to run in the background. Set tasks to run on a fixed schedule and automate repetitive tasks like downloading files or sending emails. <link url='%1'>Learn more</link>
pl: Zaplanuj uruchamianie programów w tle. Nastaw zadania do uruchomienia w ustalonych odstępach czasu i zautomatyzuj zadania takie jak pobieranie plików lub wysyłanie wiadomości pocztowych. <link url='%1'>Dowiedz się więcej</link>

[ctx: @action:button]
en: Go to Dashboard
pl: Przejdź do tablicy rozdzielczej

[ctx: @title]
en: Edit Task
pl: Edytuj zadanie

[ctx: @title]
en: New Task
pl: Nowe zadanie

[ctx: @action:button]
en: Save
pl: Zapisz

[ctx: @action:button accessible]
en: Save
pl: Zapisz

[ctx: @action:button]
en: Create
pl: Utwórz

[ctx: @action:button accessible]
en: Create
pl: Utwórz

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
pl: Polecenie:

[ctx: @action:button]
en: Browse the Program
pl: Przeglądaj za programem

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this task
pl: Włącz to zadanie

[ctx: @label:listbox]
en: User:
pl: Użytkownik:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
pl: Komentarz:

[ctx: @label:checkbox]
en: Run:
pl: Uruchom:

[ctx: @label:checkbox]
en: When system starts
pl: Gdy system się uruchamia

[ctx: @label:checkbox]
en: Every day
pl: Codziennie

[ctx: @title:group]
en: Months
pl: Miesiące

[ctx: @title:group]
en: Days of Month
pl: Dni miesiąca

[ctx: @title:group]
en: Days of Week
pl: Dni tygodnia

[ctx: @title:group]
en: Hours
pl: Godziny

[ctx: @title:group]
en: Minutes
pl: Minuty

[ctx: @label:listbox]
en: Selection:
pl: Zaznaczenie:

en: Custom selection
pl: Własny wybór

en: Each minute
pl: Co minutę

en: Every 2 minutes
pl: Co 2 minuty

en: Every 5 minutes
pl: Co 5 minut

en: Every 10 minutes
pl: Co 10 minut

en: Every 15 minutes
pl: Co 15 minut

en: Every 20 minutes
pl: Co 20 minut

en: Every 30 minutes
pl: Co 30 minut

[ctx: @action:button]
en: January
pl: Styczeń

[ctx: @action:button]
en: February
pl: Luty

[ctx: @action:button]
en: March
pl: Marzec

[ctx: @action:button]
en: April
pl: Kwiecień

[ctx: @action:button]
en: May
pl: Maj

[ctx: @action:button]
en: June
pl: Czerwiec

[ctx: @action:button]
en: July
pl: Lipiec

[ctx: @action:button]
en: August
pl: Sierpień

[ctx: @action:button]
en: September
pl: Wrzesień

[ctx: @action:button]
en: October
pl: Październik

[ctx: @action:button]
en: November
pl: Listopad

[ctx: @action:button]
en: December
pl: Grudzień

[ctx: @action:button]
en: Monday
pl: Poniedziałek

[ctx: @action:button]
en: Tuesday
pl: Wtorek

[ctx: @action:button]
en: Wednesday
pl: Środa

[ctx: @action:button]
en: Thursday
pl: Czwartek

[ctx: @action:button]
en: Friday
pl: Piątek

[ctx: @action:button]
en: Saturday
pl: Sobota

[ctx: @action:button]
en: Sunday
pl: Niedziela

[ctx: @title:group]
en: Scheduled Tasks
pl: Zaplanowane zadania

[ctx: @title:column]
en: User
pl: Użytkownik

[ctx: @title:column]
en: Scheduling Details
pl: Szczegóły planowania

[ctx: @action:button]
en: Add Task…
pl: Dodaj zadanie…

[ctx: @action:button]
en: Edit Task…
pl: Edytuj zadanie…

[ctx: @action:button]
en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

[ctx: @action:button]
en: Copy
pl: Skopiuj

[ctx: @action:button]
en: Cut
pl: Wytnij

[ctx: @action:button]
en: Paste
pl: Wklej

[ctx: @action:button]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: @action:button]
en: Run task
pl: Wykonaj zadanie

[ctx: @action:button]
en: Add…
pl: Dodaj…

[ctx: @action:button]
en: Edit…
pl: Edytuj…

[ctx: @action:button]
en: Run
pl: Uruchom

[ctx: @label:checkbox]
en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

[ctx: @title]
en: Edit Variable
pl: Edytuj zmienną

[ctx: @title]
en: New Variable
pl: Nowa zmienna

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable
pl: Edytuj zmienną

[ctx: @action:button accessible]
en: Edit Variable
pl: Edytuj zmienną

[ctx: @action:button]
en: New Variable
pl: Nowa zmienna

[ctx: @action:button accessible]
en: New Variable
pl: Nowa zmienna

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable name</message>
pl: <message>Wpisz nazwę zmiennej</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable value</message>
pl: <message>Wpisz wartość zmiennej</message>

[ctx: @label:listbox]
en: Variable:
pl: Zmienna:

[ctx: @label:textbox]
en: Value:
pl: Wartość:

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this variable
pl: Włącz tę zmienną

[ctx: @title:group]
en: Environment Variables
pl: Zmienne środowiskowe

[ctx: @action:button]
en: Add Variable…
pl: Dodaj zmienną…

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable…
pl: Edytuj zmienną…
