kcron - en to sk translation catalogue (90 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
sk: Pre UID '%1' nebol nájdený záznam v súbore hesiel

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
sk: Súbor vygeneroval KCron %1.

en: <em>No output.</em>
sk: <em>Žiadny výstup.</em>

en: <em>No error.</em>
sk: <em>Žiadna chyba.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
sk: <p><strong>Príkaz:</strong> %1</p><strong>Príkaz nie je možné spustiť</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
sk: <p><strong>Príkaz:</strong> %1</p><strong>Štandardný výstup:</strong><pre>%2</pre><strong>Chybový výstup:</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
sk: Počas aktualizácie crontab nastala chyba.

en: Unable to open crontab file for writing
sk: Nie je možné otvoriť súbor crontab na zápis

en: The file %1 could not be opened.
sk: Súbor %1 nie je možné otvoriť.

en: every day
sk: každý deň

en: 1st
sk: 1.

en: 2nd
sk: 2.

en: 3rd
sk: 3.

en: 4th
sk: 4.

en: 5th
sk: 5.

en: 6th
sk: 6.

en: 7th
sk: 7.

en: 8th
sk: 8.

en: 9th
sk: 9.

en: 10th
sk: 10.

en: 11th
sk: 11.

en: 12th
sk: 12.

en: 13th
sk: 13.

en: 14th
sk: 14.

en: 15th
sk: 15.

en: 16th
sk: 16.

en: 17th
sk: 17.

en: 18th
sk: 18.

en: 19th
sk: 19.

en: 20th
sk: 20.

en: 21st
sk: 21.

en: 22nd
sk: 22.

en: 23rd
sk: 23.

en: 24th
sk: 24.

en: 25th
sk: 25.

en: 26th
sk: 26.

en: 27th
sk: 27.

en: 28th
sk: 28.

en: 29th
sk: 29.

en: 30th
sk: 30.

en: 31st
sk: 31.

en: Mon
sk: Pon

en: Tue
sk: Ut

en: Wed
sk: Str

en: Thu
sk: Štv

en: Fri
sk: Pia

en: Sat
sk: So

en: Sun
sk: Ne

en: Monday
sk: Pondelok

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Wednesday
sk: Streda

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Friday
sk: Piatok

en: Saturday
sk: Sobota

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: No comment
sk: Žiadny komentár

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
sk: Boli ste zablokovaní z používania KCronu	 buď cez súbor /etc/cron.allow alebo /etc/cron.deny.	
    
    Skontrolujte manuálovú stránku crontab pre ďalšie detaily.

en: every month
sk: každý mesiac

en: January
sk: Január

en: February
sk: Február

en: March
sk: Marec

en: April
sk: Apríl

[ctx: May long]
en: May
sk: Máj

en: June
sk: Jún

[ctx: July long]
en: July
sk: Júl

en: October
sk: Október

en: root
sk: koreň

en: At system startup
sk: Pri spustení systému

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
sk: každý %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
sk: %1 z %2

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
sk: %1 ako aj %2

en: , and
sk: , a

en:  and
sk:  a

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
sk: Na %1

en: Every minute | Every %1 minutes
sk[0]: Každú minútu
sk[1]: Každé %1 minúty
sk[2]: Každých %1 minút

en: Override default home folder.
sk: Prestaviť štandardný domovský priečinok.

en: Email output to specified account.
sk: E-mailový výstup na vybranú adresu.

en: Override default shell.
sk: Prestaviť štandardný shell.

en: Folders to search for program files.
sk: Priečinky, v ktorých sa budú vyhľadávať spustiteľné súbory.

en: Dynamic libraries location.
sk: Umiestnenie dynamických knižníc.

en: Local Variable
sk: Miestna premenná

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
sk: Koniec behu skriptu. Stlačte Enter alebo Ctrl+C na koniec.

en: Custom selection
sk: Vlastný výber

en: Each minute
sk: Každú minútu

en: Every 2 minutes
sk: Každé 2 minúty

en: Every 5 minutes
sk: Každých 5 minút

en: Every 10 minutes
sk: Každých 10 minút

en: Every 15 minutes
sk: Každých 15 minút

en: Every 20 minutes
sk: Každých 20 minút

en: Every 30 minutes
sk: Každých 30 minút
