kcron - en to sl translation catalogue (176 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
sl: Ni najdenega gesla za uid »%1«

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
sl: Datoteko je ustvaril KCron dne %1.

en: <em>No output.</em>
sl: <em>Ni izpisa.</em>

en: <em>No error.</em>
sl: <em>Ni napake.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
sl: <p><strong>Ukaz:</strong> %1</p><strong>Ukaza ni bilo mogoče zagnati</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
sl: <p><strong>Ukaz:</strong> %1</p><strong>Standardni izhod:</strong><pre>%2</pre><strong>Izhod za napake:</strong><pre> %3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
sl: Prišlo je do napake med posodabljanjem crontab.

en: Unable to open crontab file for writing
sl: Datoteke crontab ni mogoče odpreti za pisanje

en: The file %1 could not be opened.
sl: Datoteke %1 ni bilo mogoče odpreti.

en: KAuth::ExecuteJob Error
sl: KAuth::ExecuteJob Napaka

en: every day
sl: vsak dan

en: 1st
sl: 1.

en: 2nd
sl: 2.

en: 3rd
sl: 3.

en: 4th
sl: 4.

en: 5th
sl: 5.

en: 6th
sl: 6.

en: 7th
sl: 7.

en: 8th
sl: 8.

en: 9th
sl: 9.

en: 10th
sl: 10.

en: 11th
sl: 11.

en: 12th
sl: 12.

en: 13th
sl: 13.

en: 14th
sl: 14.

en: 15th
sl: 15.

en: 16th
sl: 16.

en: 17th
sl: 17.

en: 18th
sl: 18.

en: 19th
sl: 19.

en: 20th
sl: 20.

en: 21st
sl: 21.

en: 22nd
sl: 22.

en: 23rd
sl: 23.

en: 24th
sl: 24.

en: 25th
sl: 25.

en: 26th
sl: 26.

en: 27th
sl: 27.

en: 28th
sl: 28.

en: 29th
sl: 29.

en: 30th
sl: 30.

en: 31st
sl: 31.

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Fri
sl: Pet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Sunday
sl: nedelja

en: No comment
sl: Brez opombe

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
sl: Uporaba KCron vam je bila onemogočena,	                      bodisi v datoteki /etc/cron.allow bodisi v datoteki /etc/cron.deny.	                      
    
    Za podrobnosti si oglejte man crontab.

en: every month
sl: vsak mesec

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

[ctx: May long]
en: May
sl: maj

en: June
sl: junij

[ctx: July long]
en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: root
sl: koren

en: At system startup
sl: Ob zagonu sistema

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
sl: vsak(o) %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
sl: %1 v %2

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
sl: %1 in tudi %2

en: , and
sl: , in

en:  and
sl:  in

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
sl: Ob %1

en: Every minute | Every %1 minutes
sl[0]: Vsako %1 minuto
sl[1]: Vsaki %1 minuti
sl[2]: Vsake %1 minute
sl[3]: Vsakih %1 minut

en: Override default home folder.
sl: Prepiši privzeto domačo mapo.

en: Email output to specified account.
sl: Po e-pošti pošlji poročilo na naveden račun.

en: Override default shell.
sl: Prepiši privzeto lupino.

en: Folders to search for program files.
sl: Mape, kjer se iščejo programi.

en: Dynamic libraries location.
sl: Mesto dinamičnih knjižnic.

en: Local Variable
sl: Krajevna spremenljivka

en: Scheduled Tasks
sl: Razporejena opravila

en: Scheduling
sl: Razporejanje

en: Command
sl: Ukaz

en: Description
sl: Opis

en: Environment Variables
sl: Okoljske spremenljivke

en: System Crontab
sl: Sistemski Crontab

en: All Users Crontabs
sl: Vsi uporabniški Crontabi

[ctx: Crontab of user login]
en: Crontab of user %1
sl: Crontab uporabnika %1

en: Cron Options
sl: Možnosti za Cron

en: Print cron&tab
sl: Natisni Cron&tab

en: Print &all users
sl: Natisni vse upor&abnike

en: Show the following Cron:
sl: Prikaži naslednji Cron:

en: Personal Cron
sl: Osebni Cron

en: System Cron
sl: Sistemski Cron

en: Task Scheduler
sl: Razporejevalnik opravil

en: KDE Task Scheduler
sl: Razporejevalnik opravil za KDE

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
sl: Med začenjanjem KCron je prišlo do naslednje napake:
    
    %1
    
    KCron se bo sedaj končal.

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
sl: S tem programom lahko razporedite programe, da se izvajajo v ozadju.
    Da bi razporedili novo opravilo, kliknite na mapo Opravila in iz menija izberite Uredi/Novo.

en: Welcome to the Task Scheduler
sl: Dobrodošli v razporejevalnik opravil

en: Add or modify a scheduled task
sl: Dodaj ali spremeni razporejeno opravilo

en: <i>This task will be executed at the specified intervals.</i>
sl: <i>To opravilo bo izvedeno v navedenih razmikih.</i>

en: &Command:
sl: Ukaz:

en: &Run as:
sl: Zaženi kot:

en: Co&mment:
sl: Opo&mba:

en: &Enable this task
sl: Omogoči to opravilo

en: Run at system &bootup
sl: Zaženi ob zagonu sistema

en: Run &every day
sl: Zaženi vsak dan

en: Days of Month
sl: Dnevi v mesecu

en: Months
sl: Meseci

en: Days of Week
sl: Dnevi v tednu

en: Minutes
sl: Minute

en: Preselection:
sl: Predizbor:

en: Clear selection
sl: Počisti izbor

en: Custom selection
sl: Izbor po meri

en: Each minute
sl: Vsako minuto

en: Every 2 minutes
sl: Vsaki 2 minuti

en: Every 5 minutes
sl: Vsakih 5 minut

en: Every 10 minutes
sl: Vsakih 10 minut

en: Every 15 minutes
sl: Vsakih 15 minut

en: Every 20 minutes
sl: Vsakih 20 minut

en: Every 30 minutes
sl: Vsakih 30 minut

en: Hours
sl: Ure

en: AM:
sl: Dopoldne:

en: PM:
sl: Popoldne:

en: <i>Please type a valid command line...</i>
sl: <i>Vnesite veljavno ukazno vrstico ...</i>

en: <i>Please select an executable program...</i>
sl: <i>Izberite izvedljiv program ...</i>

en: <i>Please browse for a program to execute...</i>
sl: <i>Brskajte za izbor programa za izvedbo ...</i>

en: <i>This task is disabled.</i>
sl: <i>To opravilo je onemogočeno.</i>

en: <i>This task will be run on system bootup.</i>
sl: <i>To opravilo bo zagnano ob zagonu sistema.</i>

en: <i>Please select from the 'Months' section...</i>
sl: <i>Izberite iz odseka 'Meseci'...</i>

en: <i>Please select from either the 'Days of Month' or the 'Days of Week' section...</i>
sl: <i>Izberite bodisi iz odseka 'Dnevi v mesecu' bodisi iz odseka 'Dnevi v tednu'...</i>

en: <i>Please select from the 'Hours' section...</i>
sl: <i>Izberite iz odseka 'Ure'...</i>

en: <i>Please select from the 'Minutes' section...</i>
sl: <i>Izberite iz odseka 'Minute'...</i>

en: Set All
sl: Nastavi vse

en: Clear All
sl: Počisti vse

en: <b>Scheduled Tasks</b>
sl: <b>Načrtovana opravila</b>

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
sl: Konec izvajanja skripta. Za izhod pritisnite Vnašalko ali Ctrl+C.

en: New Task
sl: Novo opravilo

en: Modify Task
sl: Spremeni opravilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Status
sl: Stanje

en: Scheduling Details
sl: Podrobnosti razporejanja

[ctx: Adds a new task]
en: New &Task...
sl: Novo opravilo...

en: Create a new task.
sl: Ustvari novo opravilo.

en: M&odify...
sl: Spremeni...

en: Modify the selected task.
sl: Spremeni izbrano opravilo.

en: &Delete
sl: Izbriši

en: Delete the selected task.
sl: Izbriše izbrano opravilo.

en: &Run Now
sl: Zaženi zdaj

en: Run the selected task now.
sl: Takoj zažene izbrano opravilo.

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Add or modify a variable
sl: Dodaj ali spremeni spremenljivko

[ctx: The environmental variable name ie HOME, MAILTO etc]
en: &Variable:
sl: Spremenljivka:

en: Va&lue:
sl: Vrednost:

en: &Enable this variable
sl: Omogoči to spremenljivko

en: <i>This variable will be used by scheduled tasks.</i>
sl: <i>To spremenljivko bodo uporabila razporejena opravila.</i>

en: <i>This variable is disabled.</i>
sl: <i>Ta spremenljivka je onemogočena.</i>

en: <i>Please enter the variable name...</i>
sl: <i>Vnesite ime spremenljivke ...</i>

en: <i>Please enter the variable value ...</i>
sl: <i>Vnesite vrednost spremenljivke ...</i>

en: <b>Environment Variables</b>
sl: <b>Okoljske spremenljivke</b>

en: Modify Variable
sl: Spremeni spremenljivko

en: New Variable
sl: Nova spremenljivka

en: Variable
sl: Spremenljivka

en: Value
sl: Vrednost

en: Comment
sl: Opomba

[ctx: Adds a new variable]
en: New &Variable...
sl: Nova spremenljivka...

en: Create a new variable.
sl: Ustvari novo spremenljivko.

en: Modify the selected variable.
sl: Spremeni izbrano spremenljivko.

en: Delete the selected variable.
sl: Izbriše izbrano spremenljivko.
