kcron - en to sr@ijekavian translation catalogue (185 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
sr@ijekavian: Није нађена лозинка за УИД %1

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
sr@ijekavian: Фајл направио К‑крон %1

en: <em>No output.</em>
sr@ijekavian: <em>Нема излаза.</em>

en: <em>No error.</em>
sr@ijekavian: <em>Нема грешке.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
sr@ijekavian: <p><strong>Наредба:</strong> %1</p><strong>Наредба не може да се изврши.</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
sr@ijekavian: <p><strong>Наредба:</strong> %1</p><strong>Стандардни излаз:</strong><pre>%2</pre><strong>Излаз грешака:</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
sr@ijekavian: Грешка приликом ажурирања кронтаба.

en: Unable to open crontab file for writing
sr@ijekavian: Не могу да отворим кронтаб фајл ради уписивања.

en: The file %1 could not be opened.
sr@ijekavian: Фајл %1 не може да се отвори.

en: every day
sr@ijekavian: сваки дан

en: 1st
sr@ijekavian: 1.

en: 2nd
sr@ijekavian: 2.

en: 3rd
sr@ijekavian: 3.

en: 4th
sr@ijekavian: 4.

en: 5th
sr@ijekavian: 5.

en: 6th
sr@ijekavian: 6.

en: 7th
sr@ijekavian: 7.

en: 8th
sr@ijekavian: 8.

en: 9th
sr@ijekavian: 9.

en: 10th
sr@ijekavian: 10.

en: 11th
sr@ijekavian: 11.

en: 12th
sr@ijekavian: 12.

en: 13th
sr@ijekavian: 13.

en: 14th
sr@ijekavian: 14.

en: 15th
sr@ijekavian: 15.

en: 16th
sr@ijekavian: 16.

en: 17th
sr@ijekavian: 17.

en: 18th
sr@ijekavian: 18.

en: 19th
sr@ijekavian: 19.

en: 20th
sr@ijekavian: 20.

en: 21st
sr@ijekavian: 21.

en: 22nd
sr@ijekavian: 22.

en: 23rd
sr@ijekavian: 23.

en: 24th
sr@ijekavian: 24.

en: 25th
sr@ijekavian: 25.

en: 26th
sr@ijekavian: 26.

en: 27th
sr@ijekavian: 27.

en: 28th
sr@ijekavian: 28.

en: 29th
sr@ijekavian: 29.

en: 30th
sr@ijekavian: 30.

en: 31st
sr@ijekavian: 31.

en: Mon
sr@ijekavian: пон

en: Tue
sr@ijekavian: уто

en: Wed
sr@ijekavian: сри

en: Thu
sr@ijekavian: чет

en: Fri
sr@ijekavian: пет

en: Sat
sr@ijekavian: суб

en: Sun
sr@ijekavian: нед

en: Monday
sr@ijekavian: понедјељак

en: Tuesday
sr@ijekavian: уторак

en: Wednesday
sr@ijekavian: сриједа

en: Thursday
sr@ijekavian: четвртак

en: Friday
sr@ijekavian: петак

en: Saturday
sr@ijekavian: субота

en: Sunday
sr@ijekavian: недјеља

en: All users
sr@ijekavian: сви корисници

en: No comment
sr@ijekavian: Нема коментара

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
sr@ijekavian: Према једном од фајлова ‘/etc/cron.allow’ и ‘/etc/cron.deny’, није вам дозвољено да користите К‑крон.
    
    Погледајте упутну страницу „crontab(1)“ за више детаља.

[ctx: User login: errorMessage]
en: User %1: %2
sr@ijekavian: Корисник %1: %2

en: every month
sr@ijekavian: сваког мјесеца

en: January
sr@ijekavian: јануар

en: February
sr@ijekavian: фебруар

en: March
sr@ijekavian: март

en: April
sr@ijekavian: април

[ctx: May long]
en: May
sr@ijekavian: мај

en: June
sr@ijekavian: јун

[ctx: July long]
en: July
sr@ijekavian: јул

en: August
sr@ijekavian: август

en: September
sr@ijekavian: септембар

en: October
sr@ijekavian: октобар

en: November
sr@ijekavian: новембар

en: December
sr@ijekavian: децембар

en: System Crontab
sr@ijekavian: системски кронтаб

en: At system startup
sr@ijekavian: при покретању система

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
sr@ijekavian: сваког %1|/|сваког $[ген %1]

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
sr@ijekavian: %1 у %2|/|%1 у $[лок %2]

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
sr@ijekavian: %1 као и %2|/|%1 као и $[ном %2]

[ctx: 1:Hour, 2:Minute]
en: %1:%2
sr@ijekavian: %1.%2

en: , and
sr@ijekavian: , и

en:  and
sr@ijekavian:  и

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
sr@ijekavian: у %1

en: Every minute | Every %1 minutes
sr@ijekavian[0]: сваког %1 минута
sr@ijekavian[1]: свака %1 минута
sr@ijekavian[2]: сваких %1 минута
sr@ijekavian[3]: сваког минута

en: Override default home folder.
sr@ijekavian: Потисни подразумијевану домаћу фасциклу.

en: Email output to specified account.
sr@ijekavian: Пошаљи излаз на одређену адресу е‑поште.

en: Override default shell.
sr@ijekavian: Потисни подразумијевану шкољку.

en: Folders to search for program files.
sr@ijekavian: Фасцикле гдје се траже програмски фајлови.

en: Dynamic libraries location.
sr@ijekavian: Локација динамичких библиотека.

en: Local Variable
sr@ijekavian: Локална променљива

en: Scheduled Tasks
sr@ijekavian: Распоређени задаци

en: Scheduling
sr@ijekavian: распоред

en: Command
sr@ijekavian: наредба

en: Description
sr@ijekavian: опис

en: Environment Variables
sr@ijekavian: Промјенљиве окружења

en: All Users Crontabs
sr@ijekavian: Кронтабови свих корисника

[ctx: Crontab of user login]
en: Crontab of user %1
sr@ijekavian: Кронтаб корисника %1

en: Cron Options
sr@ijekavian: Опције крона

en: Print cron&tab
sr@ijekavian: &Одштампај кронтаб

en: Print &all users
sr@ijekavian: Одшт&ампај све кориснике

en: Show the following Cron:
sr@ijekavian: Прикажи сљедећи крон:

en: Personal Cron
sr@ijekavian: лични крон

en: System Cron
sr@ijekavian: системски крон

en: Cron of User:
sr@ijekavian: крон корисника:

en: Show All Personal Crons
sr@ijekavian: Прикажи све личне кронове

en: Task Scheduler
sr@ijekavian: Распоређивач задатака

en: KDE Task Scheduler
sr@ijekavian: КДЕ‑ов распоређивач задатака

en: (c) 2008, Nicolas Ternisien
    (c) 1999-2000, Gary Meyer
sr@ijekavian: © 2008, Никола Тернизјен
    © 1999–2000, Гари Мејер

en: Nicolas Ternisien
sr@ijekavian: Никола Тернизјен

en: Gary Meyer
sr@ijekavian: Гари Мејер

en: Robert Berry
sr@ijekavian: Роберт Бери

en: James Ots
sr@ijekavian: Џејмс Отс

en: Alberto G. Hierro
sr@ijekavian: Алберто Гарсија Хијеро

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
sr@ijekavian: Дошло је до сљедеће грешке при покретању К‑крона:
    
    %1
    
    К‑крон ће се сад затворити.

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
sr@ijekavian: Овим програмом можете да распоређујете извршавање програма̂ у позадини.
    Нови задатак додајете тако што кликните на фасциклу „Задаци“ и изаберите „Уреди“ или „Нови“ из менија.

en: Welcome to the Task Scheduler
sr@ijekavian: Добро дошли у распоређивач задатака

en: Add or modify a scheduled task
sr@ijekavian: Додавање или мијењање распоређеног задатка

en: <i>This task will be executed at the specified intervals.</i>
sr@ijekavian: <i>Овај задатак биће извршаван у назначеним размацима.</i>

en: &Command:
sr@ijekavian: &Наредба:

en: &Run as:
sr@ijekavian: Пок&рени као:

en: Co&mment:
sr@ijekavian: Ко&ментар:

en: &Enable this task
sr@ijekavian: &Укључи овај задатак

en: Run at system &bootup
sr@ijekavian: Изврши при &подизању система

en: Run &every day
sr@ijekavian: Изврши &сваког дана

en: Days of Month
sr@ijekavian: Дани у месецу

en: Months
sr@ijekavian: Мјесеци

en: Days of Week
sr@ijekavian: Дани у седмици

en: Minutes
sr@ijekavian: Минути

en: Preselection:
sr@ijekavian: Предизбор:

en: Clear selection
sr@ijekavian: очисти избор

en: Custom selection
sr@ijekavian: посебан избор

en: Each minute
sr@ijekavian: сваког минута

en: Every 2 minutes
sr@ijekavian: свака 2 минута

en: Every 5 minutes
sr@ijekavian: сваких 5 минута

en: Every 10 minutes
sr@ijekavian: сваких 10 минута

en: Every 15 minutes
sr@ijekavian: сваких 15 минута

en: Every 20 minutes
sr@ijekavian: сваких 20 минута

en: Every 30 minutes
sr@ijekavian: сваких 30 минута

en: Hours
sr@ijekavian: Сати

en: AM:
sr@ijekavian: Преподне:

en: PM:
sr@ijekavian: Поподне:

en: <i>Please type a valid command line...</i>
sr@ijekavian: <i>Унесите командну линију...</i>

en: <i>Please select an executable program...</i>
sr@ijekavian: <i>Изаберите извршни програм...</i>

en: <i>Please browse for a program to execute...</i>
sr@ijekavian: <i>Потражите програм за извршавање...</i>

en: <i>This task is disabled.</i>
sr@ijekavian: <i>Овај задатак је искључен.</i>

en: <i>This task will be run on system bootup.</i>
sr@ijekavian: <i>Овај задатак ће бити извршен при подизању система.</i>

en: <i>Please select from the 'Months' section...</i>
sr@ijekavian: <i>Изаберите из одијељка <i>Мјесеци</i>...</i>

en: <i>Please select from either the 'Days of Month' or the 'Days of Week' section...</i>
sr@ijekavian: <i>Изаберите из одијељка <i>Дани у месецу</i> или <i>Дани у седмици</i>...</i>

en: <i>Please select from the 'Hours' section...</i>
sr@ijekavian: <i>Изаберите из одијељка <i>Сати</i>...</i>

en: <i>Please select from the 'Minutes' section...</i>
sr@ijekavian: <i>Изаберите из одијељка <i>Минути</i>...</i>

en: Set All
sr@ijekavian: Укључи све

en: Clear All
sr@ijekavian: Очисти све

en: <b>Scheduled Tasks</b>
sr@ijekavian: <b>Распоређени задаци</b>

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
sr@ijekavian: Крај извршавања скрипте. Притисните Enter или Ctrl+C за излаз.

en: New Task
sr@ijekavian: Нови задатак

en: Modify Task
sr@ijekavian: Измијени задатак

en: User
sr@ijekavian: корисник

en: Status
sr@ijekavian: стање

en: Scheduling Details
sr@ijekavian: детаљи распореда

[ctx: Adds a new task]
en: New &Task...
sr@ijekavian: Нови &задатак...

en: Create a new task.
sr@ijekavian: Направи нови задатак.

en: M&odify...
sr@ijekavian: Из&мијени...

en: Modify the selected task.
sr@ijekavian: Измијени изабрани задатак.

en: &Delete
sr@ijekavian: &Обриши

en: Delete the selected task.
sr@ijekavian: Обриши изабрани задатак.

en: &Run Now
sr@ijekavian: &Изврши одмах

en: Run the selected task now.
sr@ijekavian: Одмах изврши изабрани задатак.

en: Enabled
sr@ijekavian: укључено

en: Disabled
sr@ijekavian: искључено

en: Add or modify a variable
sr@ijekavian: Додај или измени промјенљиву

[ctx: The environmental variable name ie HOME, MAILTO etc]
en: &Variable:
sr@ijekavian: &Промјенљива:

en: Va&lue:
sr@ijekavian: &Вриједност:

en: &Enable this variable
sr@ijekavian: &Укључи ову промјенљиву

en: <i>This variable will be used by scheduled tasks.</i>
sr@ijekavian: <i>Ову промјенљиву ће користити распоређени задаци.</i>

en: <i>This variable is disabled.</i>
sr@ijekavian: <i>Ова променљива је искључена.</i>

en: <i>Please enter the variable name...</i>
sr@ijekavian: <i>Унесите име промјенљиве...</i>

en: <i>Please enter the variable value ...</i>
sr@ijekavian: <i>Унесите вредност промјенљиве ...</i>

en: <b>Environment Variables</b>
sr@ijekavian: <b>Промјенљиве окружења</b>

en: Modify Variable
sr@ijekavian: Измјена промјенљиве

en: New Variable
sr@ijekavian: Нова промјенљива

en: Variable
sr@ijekavian: промјенљива

en: Value
sr@ijekavian: вриједност

en: Comment
sr@ijekavian: коментар

[ctx: Adds a new variable]
en: New &Variable...
sr@ijekavian: Нова &промјенљива...

en: Create a new variable.
sr@ijekavian: Направи нову промјенљиву.

en: Modify the selected variable.
sr@ijekavian: Измени изабрану промјенљиву.

en: Delete the selected variable.
sr@ijekavian: Обриши изабрану промјенљиву.
