kcron - en to sr@latin translation catalogue (185 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
sr@latin: Nije nađena lozinka za UID %1

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
sr@latin: Fajl napravio KCron %1

en: <em>No output.</em>
sr@latin: <em>Nema izlaza.</em>

en: <em>No error.</em>
sr@latin: <em>Nema greške.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
sr@latin: <p><strong>Naredba:</strong> %1</p><strong>Naredba ne može da se izvrši.</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
sr@latin: <p><strong>Naredba:</strong> %1</p><strong>Standardni izlaz:</strong><pre>%2</pre><strong>Izlaz grešaka:</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
sr@latin: Greška prilikom ažuriranja crontaba.

en: Unable to open crontab file for writing
sr@latin: Ne mogu da otvorim crontab fajl radi upisivanja.

en: The file %1 could not be opened.
sr@latin: Fajl %1 ne može da se otvori.

en: every day
sr@latin: svaki dan

en: 1st
sr@latin: 1.

en: 2nd
sr@latin: 2.

en: 3rd
sr@latin: 3.

en: 4th
sr@latin: 4.

en: 5th
sr@latin: 5.

en: 6th
sr@latin: 6.

en: 7th
sr@latin: 7.

en: 8th
sr@latin: 8.

en: 9th
sr@latin: 9.

en: 10th
sr@latin: 10.

en: 11th
sr@latin: 11.

en: 12th
sr@latin: 12.

en: 13th
sr@latin: 13.

en: 14th
sr@latin: 14.

en: 15th
sr@latin: 15.

en: 16th
sr@latin: 16.

en: 17th
sr@latin: 17.

en: 18th
sr@latin: 18.

en: 19th
sr@latin: 19.

en: 20th
sr@latin: 20.

en: 21st
sr@latin: 21.

en: 22nd
sr@latin: 22.

en: 23rd
sr@latin: 23.

en: 24th
sr@latin: 24.

en: 25th
sr@latin: 25.

en: 26th
sr@latin: 26.

en: 27th
sr@latin: 27.

en: 28th
sr@latin: 28.

en: 29th
sr@latin: 29.

en: 30th
sr@latin: 30.

en: 31st
sr@latin: 31.

en: Mon
sr@latin: pon

en: Tue
sr@latin: uto

en: Wed
sr@latin: sre

en: Thu
sr@latin: čet

en: Fri
sr@latin: pet

en: Sat
sr@latin: sub

en: Sun
sr@latin: ned

en: Monday
sr@latin: ponedeljak

en: Tuesday
sr@latin: utorak

en: Wednesday
sr@latin: sreda

en: Thursday
sr@latin: četvrtak

en: Friday
sr@latin: petak

en: Saturday
sr@latin: subota

en: Sunday
sr@latin: nedelja

en: All users
sr@latin: svi korisnici

en: No comment
sr@latin: Nema komentara

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
sr@latin: Prema jednom od fajlova ‘/etc/cron.allow’ i ‘/etc/cron.deny’, nije vam dozvoljeno da koristite KCron.
    
    Pogledajte uputnu stranicu „crontab(1)“ za više detalja.

[ctx: User login: errorMessage]
en: User %1: %2
sr@latin: Korisnik %1: %2

en: every month
sr@latin: svakog meseca

en: January
sr@latin: januar

en: February
sr@latin: februar

en: March
sr@latin: mart

en: April
sr@latin: april

[ctx: May long]
en: May
sr@latin: maj

en: June
sr@latin: jun

[ctx: July long]
en: July
sr@latin: jul

en: August
sr@latin: avgust

en: September
sr@latin: septembar

en: October
sr@latin: oktobar

en: November
sr@latin: novembar

en: December
sr@latin: decembar

en: System Crontab
sr@latin: sistemski crontab

en: At system startup
sr@latin: pri pokretanju sistema

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
sr@latin: svakog %1|/|svakog $[gen %1]

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
sr@latin: %1 u %2|/|%1 u $[lok %2]

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
sr@latin: %1 kao i %2|/|%1 kao i $[nom %2]

[ctx: 1:Hour, 2:Minute]
en: %1:%2
sr@latin: %1.%2

en: , and
sr@latin: , i

en:  and
sr@latin:  i

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
sr@latin: u %1

en: Every minute | Every %1 minutes
sr@latin[0]: svakog %1 minuta
sr@latin[1]: svaka %1 minuta
sr@latin[2]: svakih %1 minuta
sr@latin[3]: svakog minuta

en: Override default home folder.
sr@latin: Potisni podrazumevanu domaću fasciklu.

en: Email output to specified account.
sr@latin: Pošalji izlaz na određenu adresu e‑pošte.

en: Override default shell.
sr@latin: Potisni podrazumevanu školjku.

en: Folders to search for program files.
sr@latin: Fascikle gde se traže programski fajlovi.

en: Dynamic libraries location.
sr@latin: Lokacija dinamičkih biblioteka.

en: Local Variable
sr@latin: Lokalna promenljiva

en: Scheduled Tasks
sr@latin: Raspoređeni zadaci

en: Scheduling
sr@latin: raspored

en: Command
sr@latin: naredba

en: Description
sr@latin: opis

en: Environment Variables
sr@latin: Promenljive okruženja

en: All Users Crontabs
sr@latin: Crontabovi svih korisnika

[ctx: Crontab of user login]
en: Crontab of user %1
sr@latin: Crontab korisnika %1

en: Cron Options
sr@latin: Opcije crona

en: Print cron&tab
sr@latin: &Odštampaj crontab

en: Print &all users
sr@latin: Odšt&ampaj sve korisnike

en: Show the following Cron:
sr@latin: Prikaži sledeći cron:

en: Personal Cron
sr@latin: lični cron

en: System Cron
sr@latin: sistemski cron

en: Cron of User:
sr@latin: cron korisnika:

en: Show All Personal Crons
sr@latin: Prikaži sve lične cronove

en: Task Scheduler
sr@latin: Raspoređivač zadataka

en: KDE Task Scheduler
sr@latin: KDE‑ov raspoređivač zadataka

en: (c) 2008, Nicolas Ternisien
    (c) 1999-2000, Gary Meyer
sr@latin: © 2008, Nikola Ternizjen
    © 1999–2000, Gari Mejer

en: Nicolas Ternisien
sr@latin: Nikola Ternizjen

en: Gary Meyer
sr@latin: Gari Mejer

en: Robert Berry
sr@latin: Robert Beri

en: James Ots
sr@latin: Džejms Ots

en: Alberto G. Hierro
sr@latin: Alberto Garsija Hijero

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
sr@latin: Došlo je do sledeće greške pri pokretanju KCrona:
    
    %1
    
    KCron će se sad zatvoriti.

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
sr@latin: Ovim programom možete da raspoređujete izvršavanje programâ̂ u pozadini.
    Novi zadatak dodajete tako što kliknite na fasciklu „Zadaci“ i izaberite „Uredi“ ili „Novi“ iz menija.

en: Welcome to the Task Scheduler
sr@latin: Dobro došli u raspoređivač zadataka

en: Add or modify a scheduled task
sr@latin: Dodavanje ili menjanje raspoređenog zadatka

en: <i>This task will be executed at the specified intervals.</i>
sr@latin: <i>Ovaj zadatak biće izvršavan u naznačenim razmacima.</i>

en: &Command:
sr@latin: &Naredba:

en: &Run as:
sr@latin: Pok&reni kao:

en: Co&mment:
sr@latin: Ko&mentar:

en: &Enable this task
sr@latin: &Uključi ovaj zadatak

en: Run at system &bootup
sr@latin: Izvrši pri &podizanju sistema

en: Run &every day
sr@latin: Izvrši &svakog dana

en: Days of Month
sr@latin: Dani u mesecu

en: Months
sr@latin: Meseci

en: Days of Week
sr@latin: Dani u sedmici

en: Minutes
sr@latin: Minuti

en: Preselection:
sr@latin: Predizbor:

en: Clear selection
sr@latin: očisti izbor

en: Custom selection
sr@latin: poseban izbor

en: Each minute
sr@latin: svakog minuta

en: Every 2 minutes
sr@latin: svaka 2 minuta

en: Every 5 minutes
sr@latin: svakih 5 minuta

en: Every 10 minutes
sr@latin: svakih 10 minuta

en: Every 15 minutes
sr@latin: svakih 15 minuta

en: Every 20 minutes
sr@latin: svakih 20 minuta

en: Every 30 minutes
sr@latin: svakih 30 minuta

en: Hours
sr@latin: Sati

en: AM:
sr@latin: Prepodne:

en: PM:
sr@latin: Popodne:

en: <i>Please type a valid command line...</i>
sr@latin: <i>Unesite komandnu liniju...</i>

en: <i>Please select an executable program...</i>
sr@latin: <i>Izaberite izvršni program...</i>

en: <i>Please browse for a program to execute...</i>
sr@latin: <i>Potražite program za izvršavanje...</i>

en: <i>This task is disabled.</i>
sr@latin: <i>Ovaj zadatak je isključen.</i>

en: <i>This task will be run on system bootup.</i>
sr@latin: <i>Ovaj zadatak će biti izvršen pri podizanju sistema.</i>

en: <i>Please select from the 'Months' section...</i>
sr@latin: <i>Izaberite iz odeljka <i>Meseci</i>...</i>

en: <i>Please select from either the 'Days of Month' or the 'Days of Week' section...</i>
sr@latin: <i>Izaberite iz odeljka <i>Dani u mesecu</i> ili <i>Dani u sedmici</i>...</i>

en: <i>Please select from the 'Hours' section...</i>
sr@latin: <i>Izaberite iz odeljka <i>Sati</i>...</i>

en: <i>Please select from the 'Minutes' section...</i>
sr@latin: <i>Izaberite iz odeljka <i>Minuti</i>...</i>

en: Set All
sr@latin: Uključi sve

en: Clear All
sr@latin: Očisti sve

en: <b>Scheduled Tasks</b>
sr@latin: <b>Raspoređeni zadaci</b>

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
sr@latin: Kraj izvršavanja skripte. Pritisnite Enter ili Ctrl+C za izlaz.

en: New Task
sr@latin: Novi zadatak

en: Modify Task
sr@latin: Izmeni zadatak

en: User
sr@latin: korisnik

en: Status
sr@latin: stanje

en: Scheduling Details
sr@latin: detalji rasporeda

[ctx: Adds a new task]
en: New &Task...
sr@latin: Novi &zadatak...

en: Create a new task.
sr@latin: Napravi novi zadatak.

en: M&odify...
sr@latin: Iz&meni...

en: Modify the selected task.
sr@latin: Izmeni izabrani zadatak.

en: &Delete
sr@latin: &Obriši

en: Delete the selected task.
sr@latin: Obriši izabrani zadatak.

en: &Run Now
sr@latin: &Izvrši odmah

en: Run the selected task now.
sr@latin: Odmah izvrši izabrani zadatak.

en: Enabled
sr@latin: uključeno

en: Disabled
sr@latin: isključeno

en: Add or modify a variable
sr@latin: Dodaj ili izmeni promenljivu

[ctx: The environmental variable name ie HOME, MAILTO etc]
en: &Variable:
sr@latin: &Promenljiva:

en: Va&lue:
sr@latin: &Vrednost:

en: &Enable this variable
sr@latin: &Uključi ovu promenljivu

en: <i>This variable will be used by scheduled tasks.</i>
sr@latin: <i>Ovu promenljivu će koristiti raspoređeni zadaci.</i>

en: <i>This variable is disabled.</i>
sr@latin: <i>Ova promenljiva je isključena.</i>

en: <i>Please enter the variable name...</i>
sr@latin: <i>Unesite ime promenljive...</i>

en: <i>Please enter the variable value ...</i>
sr@latin: <i>Unesite vrednost promenljive ...</i>

en: <b>Environment Variables</b>
sr@latin: <b>Promenljive okruženja</b>

en: Modify Variable
sr@latin: Izmena promenljive

en: New Variable
sr@latin: Nova promenljiva

en: Variable
sr@latin: promenljiva

en: Value
sr@latin: vrednost

en: Comment
sr@latin: komentar

[ctx: Adds a new variable]
en: New &Variable...
sr@latin: Nova &promenljiva...

en: Create a new variable.
sr@latin: Napravi novu promenljivu.

en: Modify the selected variable.
sr@latin: Izmeni izabranu promenljivu.

en: Delete the selected variable.
sr@latin: Obriši izabranu promenljivu.
