kcron - en to tg translation catalogue (82 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
tg: Қайдҳои гузарвожа барои истифодакунанда бо идентификатори '%1' ёфт нашуд

en: An error occurred while updating crontab.
tg: Хатои бозсозии crontab.

en: every day
tg: ҳар рӯз

en: 1st
tg: Якум

en: 2nd
tg: Дуюм

en: 3rd
tg: Сеюм

en: 4th
tg: Чорум

en: 5th
tg: Панҷум

en: 6th
tg: Шашум

en: 7th
tg: Ҳафтум

en: 8th
tg: Ҳаштум

en: 9th
tg: Нӯҳум

en: 10th
tg: Даҳӯм

en: 11th
tg: 11

en: 12th
tg: 12

en: 13th
tg: 13

en: 14th
tg: 14

en: 15th
tg: 15

en: 16th
tg: 16

en: 17th
tg: 17

en: 18th
tg: 18

en: 19th
tg: 19

en: 20th
tg: 20

en: 21st
tg: 21

en: 22nd
tg: 22

en: 23rd
tg: 23

en: 24th
tg: 24

en: 25th
tg: 25

en: 26th
tg: 26

en: 27th
tg: 27

en: 28th
tg: 28

en: 29th
tg: 29

en: 30th
tg: 30

en: 31st
tg: 31

en: Mon
tg: Душанбе

en: Tue
tg: Сешанде

en: Wed
tg: Чоршанбе

en: Thu
tg: Панҷшанбе

en: Fri
tg: Ҷума

en: Sat
tg: Шанбе

en: Sun
tg: Якшанбе

en: January
tg: Январ

en: February
tg: Феврал

en: March
tg: Март

en: April
tg: Апрел

[ctx: May long]
en: May
tg: Май

en: June
tg: Июн

en: August
tg: Август

en: September
tg: Сентябр

en: October
tg: Октябр

en: November
tg: Ноябр

en: December
tg: Декабр

en: , and
tg: , ва

en:  and
tg:  ва

en: Override default home folder.
tg: Таъғири каталоги хонагии пешфарз.

en: Email output to specified account.
tg: Фиристодани хулоса ба адреси электронии нишондод.

en: Override default shell.
tg: Таъғири ҷилди пешфарз.

en: Folders to search for program files.
tg: Каталогҳо барои ҷустуҷӯи файлҳои барнома.

en: Description
tg: Тасвир

en: Cron Options
tg: Параметрҳои cron

en: Print cron&tab
tg: Чопи &рӯйхати масъала

en: Print &all users
tg: Чопи &ҳамаи истифодакунандагон

en: Task Scheduler
tg: Сохтмони масъалаҳо

en: KDE Task Scheduler
tg: Планкаши масъала барои KDE

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
tg: Хатои сар додани KCron:
    
    %1
    
    Барномаи Крон ба итмом мерасад.

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
tg: Шумо метавонед ин барномаро истифода кунед барои худкорона сар додани барномаҳо дар тартиботи замина ва дар вақти дода шуда.
    Барои тайёрии масъалаи нав, рӯи папкаи масъала пахш кунед ва пункти менюи Муҳаррирӣ/Навро интихоб кунед.

en: Welcome to the Task Scheduler
tg: Хуш Омадед ба барномаи сохтмони масъалаҳо

en: &Run as:
tg: &Оғози кардан монанди:

en: Co&mment:
tg: &Шарҳ:

en: Days of Month
tg: Рӯзҳои моҳ

en: Months
tg: Моҳҳо

en: Days of Week
tg: Рӯзҳои ҳафта

en: Minutes
tg: Дақиқаҳо

en: Hours
tg: Соатҳо

en: Set All
tg: Барпосозии Ҳама

en: Modify Task
tg: Мукаммал кардани масъала

en: M&odify...
tg: &Дигаргун кунед...

en: &Run Now
tg: &Иҷро кардан

en: Run the selected task now.
tg: Фавран сар додани масъалаи интихоб шуда.

en: Va&lue:
tg: Аҳа&ият:

en: Modify Variable
tg: Таҳрири таъғирот

en: Value
tg: Аҳамият
