kcron - en to ug translation catalogue (176 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
ug: uid '%1' ئۈچۈن كىرگۈزۈلگەن ئىم كىرگۈ تېپىلمىدى

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
ug: ھۆججەت KCron تەرىپىدىن شەكىللەندۈرۈلدى %1.

en: <em>No output.</em>
ug: <em>چىقىرىش يوق.</em>

en: <em>No error.</em>
ug: <em>خاتالىق يوق.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
ug: <p><strong>بۇيرۇق:</strong> %1</p><strong>بۇيرۇقنى قوزغىتالمىدى</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
ug: <p><strong>بۇيرۇق:</strong> %1</p><strong>ئۆلچەملىك چىقىرىش :</strong><pre>%2</pre><strong>خاتا چىقىرىش :</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
ug: crontab نى يېڭىلىغاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Unable to open crontab file for writing
ug: crontab ھۆججەتنى يېزىش ئۈچۈن ئاچالمىدى.

en: The file %1 could not be opened.
ug: ھۆججەت %1 نى ئاچالمىدى.

en: every day
ug: ھەر كۈنى

en: 1st
ug: 1-چېسلا

en: 2nd
ug: 2-چېسلا

en: 3rd
ug: 3-چېسلا

en: 4th
ug: 4-چېسلا

en: 5th
ug: 5-چېسلا

en: 6th
ug: 6-چېسلا

en: 7th
ug: 7-چېسلا

en: 8th
ug: 8-چېسلا

en: 9th
ug: 9-چېسلا

en: 10th
ug: 10-چېسلا

en: 11th
ug: 11-چېسلا

en: 12th
ug: 12-چېسلا

en: 13th
ug: 13-چېسلا

en: 14th
ug: 14-چېسلا

en: 15th
ug: 15-چېسلا

en: 16th
ug: 16-چېسلا

en: 17th
ug: 17-چېسلا

en: 18th
ug: 18-چېسلا

en: 19th
ug: 19-چېسلا

en: 20th
ug: 20-چېسلا

en: 21st
ug: 21-چېسلا

en: 22nd
ug: 22-چېسلا

en: 23rd
ug: 23-چېسلا

en: 24th
ug: 24-چېسلا

en: 25th
ug: 25-چېسلا

en: 26th
ug: 26-چېسلا

en: 27th
ug: 27-چېسلا

en: 28th
ug: 28-چېسلا

en: 29th
ug: 29-چېسلا

en: 30th
ug: 30-چېسلا

en: 31st
ug: 31-چېسلا

en: Mon
ug: د

en: Tue
ug: س

en: Wed
ug: چ

en: Thu
ug: پ

en: Fri
ug: ج

en: Sat
ug: ش

en: Sun
ug: ي

en: Monday
ug: دۈشەنبە

en: Tuesday
ug: سەيشەنبە

en: Wednesday
ug: چارشەنبە

en: Thursday
ug: پەيشەنبە

en: Friday
ug: جۈمە

en: Saturday
ug: شەنبە

en: Sunday
ug: يەكشەنبە

en: No comment
ug: ئىزاھات يوق

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
ug: سىز /etc/cron ياكى /etc/cron.deny دىكى خالىغان بىر ھۆججەت تەرىپىدىن KCron ئىشلىتىشىڭىز چەكلەندى.
    
    
    تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتى ئۈچۈن crontab قوللانما بەتنى كۆرۈڭ.

en: every month
ug: ھەر ئايدا

en: January
ug: قەھرىتان

en: February
ug: ھۇت

en: March
ug: نەۋرۇز

en: April
ug: ئۈمىد

[ctx: May long]
en: May
ug: باھار

en: June
ug: سەپەر

[ctx: July long]
en: July
ug: چىللە

en: August
ug: تومۇز

en: September
ug: مىزان

en: October
ug: ئوغۇز

en: November
ug: ئوغلاق

en: December
ug: كۆنەك

en: At system startup
ug: سىستېما قوزغىتىلغاندا

[ctx: 1:Time Description, 2:Date Description]
en: %1, %2
ug: %1، %2

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
ug: ھەر %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
ug: %2 نىڭ %1

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
ug: %2 كەبى %1

en: , and
ug: ، ۋە

en:  and
ug:  ۋە

en: ,
ug: ،

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
ug: %1 دا

en: Every minute | Every %1 minutes
ug[0]: ھەر %1 مىنۇت

en: ,
ug: ،

en: Override default home folder.
ug: كۆڭۈلدىكى ماكان مۇندەرىجىنى قاپلايدۇ.

en: Email output to specified account.
ug: چىقىرىدىغان ئېلخەتنى بەلگىلەنگەن ھېساباتقا چىقىرىدۇ.

en: Override default shell.
ug: كۆڭۈلدىكى shell نى قاپلايدۇ.

en: Folders to search for program files.
ug: پروگرامما ھۆججەتنىڭ مۇندەرىجىسىنى ئىزدەيدۇ.

en: Dynamic libraries location.
ug: ھەرىكەتچان ئامبار ئورنى.

en: Local Variable
ug: يەرلىك ئۆزگەرگۈچى

en: Scheduled Tasks
ug: ۋەزىپە پىلانى

en: Scheduling
ug: پىلان

en: Command
ug: بۇيرۇق

en: Description
ug: چۈشەندۈرۈش

en: Environment Variables
ug: مۇھىت ئۆزگەرگۈچى مىقدار

en: System Crontab
ug: سىستېما پىلان ۋەزىپىسى

en: All Users Crontabs
ug: ھەممە ئىشلەتكۈچىنىڭ ۋەزىپە پىلانى

[ctx: Crontab of user login]
en: Crontab of user %1
ug: ئىشلەتكۈچى %1 نىڭ ۋەزىپە پىلانى

en: Cron Options
ug: پىلان ۋەزىپە تاللانمىسى

en: Print cron&tab
ug: بېسىش پىلان ۋەزىپىسى(&T)

en: Print &all users
ug: ھەممە ئىشلەتكۈچىنى باس(&A)

en: Show the following Cron:
ug: تۆۋەندىكى پىلان ۋەزىپىلەرنى كۆرسىتىدۇ:

en: Personal Cron
ug: شەخسىي پىلان ۋەزىپە

en: System Cron
ug: سىستېما پىلان ۋەزىپە

en: Task Scheduler
ug: ۋەزىپە پىلانلاش پروگراممىسى

en: KDE Task Scheduler
ug: KDE ۋەزىپە پىلانلاش پروگراممىسى

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
ug: KCron نى دەسلەپلەشتۈرۈۋاتقاندا تۆۋەندىكىدەك خاتالىق كۆرۈلدى:
    
    %1
    
    KCron چېكىنىدۇ.

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
ug: سىز بۇ پروگراممىنى ئىشلىتىپ ئارقا سۇپىدا ئىجرا قىلىنىۋاتقان پروگراممىنى پىلانلىيالايسىز. ئەگەر يېڭى بىر ۋەزىپىنى پىلانلىسىڭىز، ۋەزىپە قىسقۇچىدا يەككە چېكىپ ئاندىن تىزىملىكتىكى «تەھرىر/يېڭى»نى تاللاڭ.

en: Welcome to the Task Scheduler
ug: ۋەزىپە پىلانلىغۇچغا مەرھابا

en: Add or modify a scheduled task
ug: پىلان ۋەزىپىدىن بىرنى قوش ياكى ئۆزگەرت

en: <i>This task will be executed at the specified intervals.</i>
ug: <i>بۇ ۋەزىپە بەلگىلەنگەن ئارىلىقتا ئىجرا قىلىنىدۇ.</i>

en: &Command:
ug: بۇيرۇق(&C):

en: &Run as:
ug: ئىجرا قىل(&R):

en: Co&mment:
ug: ئىزاھات(&M):

en: &Enable this task
ug: بۇ ۋەزىپىنى قوزغات(&E)

en: Run at system &bootup
ug: سىستېما قوزغالغاندا ئىجرا قىل(&B)

en: Run &every day
ug: ھەر كۈنى ئىجرا قىل(&E)

en: Days of Month
ug: ئاينىڭ كۈنلىرى

en: Months
ug: ئاي

en: Days of Week
ug: ھەپتىنىڭ كۈنلىرى

en: Minutes
ug: مىنۇت

en: Preselection:
ug: ئالدىن تاللاش:

en: Clear selection
ug: تاللىغاننى تازىلا

en: Custom selection
ug: ئۆزلەشتۈرگەن تاللاش

en: Each minute
ug: ھەر مىنۇت

en: Every 2 minutes
ug: ھەر 2 مىنۇت

en: Every 5 minutes
ug: ھەر 5 مىنۇت

en: Every 10 minutes
ug: ھەر 10 مىنۇت

en: Every 15 minutes
ug: ھەر 15 مىنۇت

en: Every 20 minutes
ug: ھەر 20 مىنۇت

en: Every 30 minutes
ug: ھەر 30 مىنۇت

en: Hours
ug: سائەت

en: AM:
ug: چ ب:

en: PM:
ug: چ ك:

en: <i>Please type a valid command line...</i>
ug: <i>ئىناۋەتلىك بۇيرۇق قۇرىدىن بىرنى كىرگۈزۈڭ…</i>

en: <i>Please select an executable program...</i>
ug: <i>ئىجراچان پروگراممىدىن بىرنى تاللاڭ…</i>

en: <i>Please browse for a program to execute...</i>
ug: <i>ئىجرا قىلىدىغان پروگراممىدىن بىرگە كۆز يۈگۈرتۈڭ…</i>

en: <i>This task is disabled.</i>
ug: <i>بۇ ۋەزىپە چەكلەنگەن.</i>

en: <i>This task will be run on system bootup.</i>
ug: <i>بۇ ۋەزىپە سىستېما قوزغالغاندا ئىجرا قىلىنىدۇ.</i>

en: <i>Please select from the 'Months' section...</i>
ug: <i>«ئاي» دائىرىسىدىن تۈرنى تاللاڭ…</i>

en: <i>Please select from either the 'Days of Month' or the 'Days of Week' section...</i>
ug: <i>«ئاينىڭ كۈنلىرى» دىن ياكى «ھەپتىنىڭ كۈنلىرى»دىن تۈرنى تاللاڭ…</i>

en: <i>Please select from the 'Hours' section...</i>
ug: <i>«سائەت»دائىرىسىدىن تۈرنى تاللاڭ…</i>

en: Set All
ug: ھەممىنى تەڭشە

en: Clear All
ug: ھەممىنى تازىلا

en: <b>Scheduled Tasks</b>
ug: <b>پىلانلانغان ۋەزىپىلەر</b>

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
ug: قوليازما ئىجراسى تامام. Enter كىرگۈزسىڭىز ياكى Ctrl+C نى باسسىڭىز چېكىنىدۇ.

en: New Task
ug: يېڭى ۋەزىپە

en: Modify Task
ug: ۋەزىپە ئۆزگەرت

en: User
ug: ئىشلەتكۈچى

en: Status
ug: ھالىتى

en: Scheduling Details
ug: پىلان تەپسىلاتى

[ctx: Adds a new task]
en: New &Task...
ug: يېڭى ۋەزىپە(&T)…

en: Create a new task.
ug: يېڭى بىر ۋەزىپە قۇرىدۇ.

en: M&odify...
ug: ئۆزگەرت(&O)…

en: Modify the selected task.
ug: پىلانلانغان ۋەزىپىنى ئۆزگەرتىدۇ.

en: &Delete
ug: ئۆچۈر(&D)

en: Delete the selected task.
ug: تاللانغان ۋەزىپىنى ئۆچۈرىدۇ.

en: &Run Now
ug: ھازىر ئىجرا قىل(&R)

en: Run the selected task now.
ug: تاللانغان ۋەزىپىنى ھازىرلا ئىجرا قىلىدۇ.

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك قىلىنغان

en: Disabled
ug: ئىناۋەتسىز قىلىنغان

en: Add or modify a variable
ug: بىر ئۆزگەرگۈچى قوش ياكى ئۆزگەرت

[ctx: The environmental variable name ie HOME, MAILTO etc]
en: &Variable:
ug: ئۆزگەرگۈچى(&V):

en: Va&lue:
ug: قىممەت(&L):

en: &Enable this variable
ug: بۇ ئۆزگەرگۈچىنى قوزغات(&E)

en: <i>This variable will be used by scheduled tasks.</i>
ug: <i>بۇ ئۆزگەرگۈچى پىلان ۋەزىپە تەرتىپىدىن ئىشلىتىلىدۇ.</i>

en: <i>This variable is disabled.</i>
ug: <i>بۇ ئۆزگەرگۈچى چەكلەندى.</i>

en: <i>Please enter the variable name...</i>
ug: <i>ئۆزگەرگۈچى ئاتىنى كىرگۈزۈڭ…</i>

en: <i>Please enter the variable value ...</i>
ug: <i>ئۆزگەرگۈچى قىممىتىنى كىرگۈزۈڭ…</i>

en: <b>Environment Variables</b>
ug: <b>مۇھىت ئۆزگىرىشچان مىقدارى</b>

en: Modify Variable
ug: ئۆزگەرگۈچىنى ئۆزگەرت

en: New Variable
ug: يېڭى ئۆزگەرگۈچى

en: Variable
ug: ئۆزگىرىشچان

en: Value
ug: قىممەت

en: Comment
ug: ئىزاھات

[ctx: Adds a new variable]
en: New &Variable...
ug: يېڭى ئۆزگەرگۈچى(&V)…

en: Create a new variable.
ug: يېڭى بىر ئۆزگەرگۈچى قۇرىدۇ.

en: Modify the selected variable.
ug: تاللىغان ئۆزگەرگۈچىنى ئۆزگەرتىدۇ.

en: Delete the selected variable.
ug: تاللانغان ئۆزگەرگۈچىنى ئۆچۈرىدۇ.
