kcron - en to uk translation catalogue (189 entries)

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Tasks</b>
uk: <b>Завдання</b>

[ctx: @title Note: that is an HTML tag]
en: <b>Environment Variables</b>
uk: <b>Змінні середовища</b>

[ctx: @title:column]
en: Scheduling
uk: Планування

[ctx: @title:column]
en: Command
uk: Команда

[ctx: @title:column]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @title:column]
en: Variable
uk: Змінна

[ctx: @title:column]
en: Value
uk: Значення

[ctx: @title:column]
en: Comment
uk: Коментар

[ctx: @title]
en: System Crontab
uk: Системний Crontab

[ctx: @title]
en: Crontab of user %1
uk: Crontab користувача %1

en: No password entry found for uid '%1'
uk: Запис пароля для uid «%1» відсутній

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
uk: Файл створено KCron %1.

en: <em>No output.</em>
uk: <em>Немає виводу.</em>

en: <em>No error.</em>
uk: <em>Немає помилки.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
uk: <p><strong>Команда:</strong> %1</p><strong>Не вдалося виконати команду</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
uk: <p><strong>Команда:</strong> %1</p><strong>Стандартний вивід:</strong><pre>%2</pre><strong>Вивід помилки:</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
uk: Сталася помилка при поновленні crontab.

en: Unable to open crontab file for writing
uk: Неможливо відкрити файл crontab для запису

en: The file %1 could not be opened.
uk: Файл %1 неможливо відкрити.

en: KAuth::ExecuteJob Error
uk: Помилка KAuth::ExecuteJob

en: every day
uk: щодня

en: 1st
uk: 1

en: 2nd
uk: 2

en: 3rd
uk: 3

en: 4th
uk: 4

en: 5th
uk: 5

en: 6th
uk: 6

en: 7th
uk: 7

en: 8th
uk: 8

en: 9th
uk: 9

en: 10th
uk: 10

en: 11th
uk: 11

en: 12th
uk: 12

en: 13th
uk: 13

en: 14th
uk: 14

en: 15th
uk: 15

en: 16th
uk: 16

en: 17th
uk: 17

en: 18th
uk: 18

en: 19th
uk: 19

en: 20th
uk: 20

en: 21st
uk: 21

en: 22nd
uk: 22

en: 23rd
uk: 23

en: 24th
uk: 24

en: 25th
uk: 25

en: 26th
uk: 26

en: 27th
uk: 27

en: 28th
uk: 28

en: 29th
uk: 29

en: 30th
uk: 30

en: 31st
uk: 31

en: Mon
uk: пн

en: Tue
uk: вт

en: Wed
uk: ср

en: Thu
uk: чт

en: Fri
uk: пт

en: Sat
uk: сб

en: Sun
uk: нд

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Sunday
uk: неділя

en: No comment
uk: Без коментаря

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
uk: Ваш запис заблоковано від використання KCron	                      або в /файлі etc/cron.allow, або the /etc/cron.deny.	                      
    
    Докладніше про це можна дізнатися зі сторінки довідника (man) crontab.

en: every month
uk: щомісяця

en: January
uk: січень

en: February
uk: лютий

en: March
uk: березень

en: April
uk: квітень

[ctx: May long]
en: May
uk: травень

en: June
uk: червень

[ctx: July long]
en: July
uk: липень

en: August
uk: серпень

en: September
uk: вересень

en: October
uk: жовтень

en: November
uk: листопад

en: December
uk: грудень

en: root
uk: корінь

en: At system startup
uk: При запуску системи

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
uk: кожних %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
uk: %1 - %2

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
uk: %1 а також %2

en: , and
uk: , i

en:  and
uk:  і

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
uk: о %1

en: Every minute | Every %1 minutes
uk[0]: Через %1 хвилину
uk[1]: Через %1 хвилини
uk[2]: Через %1 хвилин
uk[3]: Через %1 хвилину

en: Override default home folder.
uk: Ігнорувати типову домашню теку.

en: Email output to specified account.
uk: Вивід поштою на зазначений рахунок.

en: Override default shell.
uk: Ігнорувати типову оболонку.

en: Folders to search for program files.
uk: Теки для пошуку файлів для виконання.

en: Dynamic libraries location.
uk: Адреса динамічних бібліотек.

en: Local Variable
uk: Локальна змінна

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
uk: Кінець виконання скрипту. Введіть Enter або Ctrl+C, щоб вийти.

[ctx: @info]
en: <message>Choose a program to run</message>
uk: <message>Виберіть програму, яку слід запустити</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please type a valid command line</message>
uk: <message>Будь ласка, введіть коректну команду</message>

[ctx: @info]
en: <message>File exists but is not executable: <filename>%1</filename></message>
uk: <message>Файл існує, але не є виконуваним: <filename>%1</filename></message>

[ctx: @info]
en: <message>File not found: <filename>%1</filename></message>
uk: <message>Файл не знайдено: <filename>%1</filename></message>

[ctx: @info]
en: <message>Command not found: <command>%1</command></message>
uk: <message>Команду не знайдено: <command>%1</command></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Months</b> section</message>
uk: <message>Будь ласка, виберіть з розділу <b>Місяці</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from either the <b>Days of Month</b> or the <b>Days of Week</b> section</message>
uk: <message>Будь ласка, виберіть з розділу <b>Дні місяця</b> або <b>Дні тижня</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Hours</b> section</message>
uk: <message>Будь ласка, виберіть з розділу <b>Години</b></message>

[ctx: @info]
en: <message>Please select from the <b>Minutes</b> section</message>
uk: <message>Будь ласка, виберіть з розділу <b>Хвилини</b></message>

[ctx: @text]
en: Show:
uk: Показати:

[ctx: @title:tab]
en: User Schedule
uk: Розклад користувача

[ctx: @title:tab]
en: System Schedule
uk: Системний планувальник

[ctx: @action:button]
en: Print Summary…
uk: Надрукувати резюме…

en: Welcome to Task Scheduler!
uk: Вітаємо у засобів планування завдань!

[ctx: @info]
en: Schedule programs to run in the background. Set tasks to run on a fixed schedule and automate repetitive tasks like downloading files or sending emails. <link url='%1'>Learn more</link>
uk: Заплануйте виконання програм у фоновому режимі. Вкажіть для завдань фіксований розклад і автоматизуйте виконання повторюваних завдань, зокрема отримання файлів або надсилання електронної пошти. <link url='%1'>Дізнатися більше</link>

[ctx: @action:button]
en: Go to Dashboard
uk: Перейти до панелі

[ctx: @title]
en: Edit Task
uk: Редагувати задачу

[ctx: @title]
en: New Task
uk: Нове завдання

[ctx: @action:button]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: @action:button accessible]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: @action:button]
en: Create
uk: Створити

[ctx: @action:button accessible]
en: Create
uk: Створити

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
uk: Команда:

[ctx: @action:button]
en: Browse the Program
uk: Навігація до файла програми

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this task
uk: Увімкнути це завдання

[ctx: @label:listbox]
en: User:
uk: Користувач:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
uk: Коментар:

[ctx: @label:checkbox]
en: Run:
uk: Запустити:

[ctx: @label:checkbox]
en: When system starts
uk: При запуску системи

[ctx: @label:checkbox]
en: Every day
uk: Щодня

[ctx: @title:group]
en: Months
uk: Місяці

[ctx: @title:group]
en: Days of Month
uk: Днів місяця

[ctx: @title:group]
en: Days of Week
uk: Днів тижня

[ctx: @title:group]
en: Hours
uk: Години

[ctx: @title:group]
en: Minutes
uk: Хвилини

[ctx: @label:listbox]
en: Selection:
uk: Вибір:

en: Custom selection
uk: Нетиповий вибір

en: Each minute
uk: Кожну хвилину

en: Every 2 minutes
uk: Кожні 2 хвилини

en: Every 5 minutes
uk: Кожні 5 хвилин

en: Every 10 minutes
uk: Кожні 10 хвилин

en: Every 15 minutes
uk: Кожні 15 хвилин

en: Every 20 minutes
uk: Кожні 20 хвилин

en: Every 30 minutes
uk: Кожні 30 хвилин

[ctx: @action:button]
en: January
uk: січень

[ctx: @action:button]
en: February
uk: лютий

[ctx: @action:button]
en: March
uk: березень

[ctx: @action:button]
en: April
uk: квітень

[ctx: @action:button]
en: May
uk: травень

[ctx: @action:button]
en: June
uk: червень

[ctx: @action:button]
en: July
uk: липень

[ctx: @action:button]
en: August
uk: серпень

[ctx: @action:button]
en: September
uk: вересень

[ctx: @action:button]
en: October
uk: жовтень

[ctx: @action:button]
en: November
uk: листопад

[ctx: @action:button]
en: December
uk: грудень

[ctx: @action:button]
en: Monday
uk: понеділок

[ctx: @action:button]
en: Tuesday
uk: вівторок

[ctx: @action:button]
en: Wednesday
uk: середа

[ctx: @action:button]
en: Thursday
uk: четвер

[ctx: @action:button]
en: Friday
uk: п'ятниця

[ctx: @action:button]
en: Saturday
uk: субота

[ctx: @action:button]
en: Sunday
uk: неділя

[ctx: @title:group]
en: Scheduled Tasks
uk: Заплановані завдання

[ctx: @title:column]
en: User
uk: Користувач

[ctx: @title:column]
en: Scheduling Details
uk: Подробиці планування

[ctx: @action:button]
en: Add Task…
uk: Додати завдання…

[ctx: @action:button]
en: Edit Task…
uk: Змінити завдання…

[ctx: @action:button]
en: Select All
uk: Позначити все

[ctx: @action:button]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: @action:button]
en: Cut
uk: Вирізати

[ctx: @action:button]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: @action:button]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action:button]
en: Run task
uk: Запустити завдання

[ctx: @action:button]
en: Add…
uk: Додати…

[ctx: @action:button]
en: Edit…
uk: Змінити…

[ctx: @action:button]
en: Run
uk: Запустити

[ctx: @label:checkbox]
en: Select all
uk: Позначити все

[ctx: @title]
en: Edit Variable
uk: Зміна змінної

[ctx: @title]
en: New Variable
uk: Нова змінна

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable
uk: Змінити змінну

[ctx: @action:button accessible]
en: Edit Variable
uk: Змінити змінну

[ctx: @action:button]
en: New Variable
uk: Нова змінна

[ctx: @action:button accessible]
en: New Variable
uk: Нова змінна

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable name</message>
uk: <message>Будь ласка, введіть назву змінної</message>

[ctx: @info]
en: <message>Please enter the variable value</message>
uk: <message>Будь ласка, введіть значення змінної</message>

[ctx: @label:listbox]
en: Variable:
uk: Змінна:

[ctx: @label:textbox]
en: Value:
uk: Значення:

[ctx: @label:checkbox]
en: Enable this variable
uk: Увімкнути цю змінну

[ctx: @title:group]
en: Environment Variables
uk: Змінні середовища

[ctx: @action:button]
en: Add Variable…
uk: Додати змінну…

[ctx: @action:button]
en: Edit Variable…
uk: Змінити змінну…
