kcron - en to wa translation catalogue (82 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
wa: Nou scret di trové po l' uid «%1»

en: An error occurred while updating crontab.
wa: Åk n' a nén stî tot metant a djoû les intrêyes crontab.

en: every day
wa: tchaeke djoû

en: 1st
wa: 1î

en: 2nd
wa: 2

en: 3rd
wa: 3

en: 4th
wa: 4

en: 5th
wa: 5

en: 6th
wa: 6

en: 7th
wa: 7

en: 8th
wa: 8

en: 9th
wa: 9

en: 10th
wa: 10

en: 11th
wa: 11

en: 12th
wa: 12

en: 13th
wa: 13

en: 14th
wa: 14

en: 15th
wa: 15

en: 16th
wa: 16

en: 17th
wa: 17

en: 18th
wa: 18

en: 19th
wa: 19

en: 20th
wa: 20

en: 21st
wa: 21

en: 22nd
wa: 22

en: 23rd
wa: 23

en: 24th
wa: 24

en: 25th
wa: 25

en: 26th
wa: 26

en: 27th
wa: 27

en: 28th
wa: 28

en: 29th
wa: 29

en: 30th
wa: 30

en: 31st
wa: 31

en: Mon
wa: lon

en: Tue
wa: mår

en: Wed
wa: mie

en: Thu
wa: dju

en: Fri
wa: vén

en: Sat
wa: sem

en: Sun
wa: dim

en: January
wa: djanvî

en: February
wa: fevrî

en: March
wa: måss

en: April
wa: avri

[ctx: May long]
en: May
wa: may

en: June
wa: djun

en: August
wa: awousse

en: September
wa: setimbe

en: October
wa: octôbe

en: November
wa: nôvimbe

en: December
wa: decimbe

en: , and
wa: , et

en:  and
wa:  et

en: Override default home folder.
wa: Candjî l' prémetou ridant måjhon.

en: Email output to specified account.
wa: Emiler li rexhowe a l' adresse dinêye.

en: Override default shell.
wa: Candjî l' prémetou shell.

en: Folders to search for program files.
wa: Ridants po cweri après les programes.

en: Description
wa: Discrijhaedje

en: Cron Options
wa: Tchuzes po cron

en: Print cron&tab
wa: Imprimer l' intrêye cron&tab

en: Print &all users
wa: Imprimer &tos les uzeus

en: Task Scheduler
wa: Programeu des bouyes

en: KDE Task Scheduler
wa: Programeu des bouyes di KDE

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
wa: L' aroke shuvante a-st arivé tot inicialijhant KCron:
    
    %1
    
    KCron va cwiter asteure.

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
wa: Vos ploz eployî ci programe chal po programer des bouyes a-z enonder come bouye di fond.
    Po programe ene novele bouye, clitchîz sol ridant des Bouyes eyet tchoezixhoz Candjî/Novea a pårti di ç' menu la.

en: Welcome to the Task Scheduler
wa: Bénvnowe å programeu des bouyes

en: &Run as:
wa: &Enonder come:

en: Co&mment:
wa: Ra&wete:

en: Days of Month
wa: Djoûs do moes

en: Months
wa: Moes

en: Days of Week
wa: Djoûs del samwinne

en: Minutes
wa: Munutes

en: Hours
wa: Eures

en: Set All
wa: Defini ttafwait

en: Modify Task
wa: Candjî l' bouye

en: M&odify...
wa: C&andjî...

en: &Run Now
wa: &Enonder tot d' shûte

en: Run the selected task now.
wa: Enonder tot d' shûte li tchoezeye bouye.

en: Va&lue:
wa: Vali&xhance:

en: Modify Variable
wa: Candjî li variåve

en: Value
wa: Valixhance
