kcron - en to xh translation catalogue (56 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
xh: Akukho gama eligqithisiweyo elifumanelwe i uid '%1'

en: An error occurred while updating crontab.
xh: Kwenzeke imposiso ngexesha kugqitywa i crontab.

en: every day
xh: yonke imihla

en: 1st
xh: Eyokuqala

en: 2nd
xh: Eyesibini

en: 3rd
xh: Eyesithathu

en: 4th
xh: Eyesine

en: 5th
xh: Eyesihlanu

en: 6th
xh: Eyesithandathu

en: 7th
xh: Eyesixhenxe

en: 8th
xh: Eyesibhozo

en: 9th
xh: Eyethoba

en: 10th
xh: Eyeshumi

en: 11th
xh: Eyeshumi elinanye

en: 12th
xh: Eyeshumi elinesibini

en: 13th
xh: Eyeshumi elinesithathu

en: 14th
xh: Eyeshumi elinesine

en: 15th
xh: Eyeshumi elinesihlanu

en: 16th
xh: Eyeshumi elinesithandathu

en: 17th
xh: Eyeshumi elinesixhenxe

en: 18th
xh: Eyeshumi elinesibhozo

en: 19th
xh: Eyeshumi elinethoba

en: 20th
xh: Eyamashumi amabini

en: 21st
xh: Eyamashumi amabini ananye

en: 22nd
xh: Eyamashumi mabini anesibini

en: 23rd
xh: Eyamashumi mabini anesithathu

en: 24th
xh: Eyamashumi mabini anesine

en: 25th
xh: Eyamashumi mabini anesihlanu

en: 26th
xh: Eyamashumi mabini anesithandathu

en: 27th
xh: Eyamashumi amabini anesixhenxe

en: 28th
xh: Eyamashumi amabini anesibhozo

en: 29th
xh: Eyamashumi amabini anethoba

en: 30th
xh: Eyamashumi amathathu

en: 31st
xh: Eyamashumi amathathu ananye

en: Mon
xh: Mvu

en: Tue
xh: Lwesib

en: Wed
xh: Lwesith

en: Thu
xh: Lwesin

en: Fri
xh: Lwesihl

en: Sat
xh: Mgqi

en: Sun
xh: Ilanga

en: January
xh: Januwari

en: February
xh: Februwari

en: March
xh: Matshi

en: April
xh: Apreli

[ctx: May long]
en: May
xh: Mei

en: June
xh: Juni

en: August
xh: Agasti

en: September
xh: Septemba

en: October
xh: Oktobha

en: November
xh: Novemba

en: December
xh: Disemba

en: , and
xh: , na/ne/no/kwaye

en:  and
xh:  na/ne/no/kwaye

en: Email output to specified account.
xh: Email imveliso kwityala elikhankanyiweyo.

en: Override default shell.
xh: Qhuba ngaphezulu iqokobhe elingagqibekanga.
