kdb_sqlitedriver_qt - en to ca@valencia translation catalogue (13 entries)

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not compact database "%1".
ca@valencia: No s'ha pogut compactar la base de dades «%1».

[ctx: SqliteConnection|]
en: Extra paths for SQLite plugins
ca@valencia: Camins extra pels connectors SQLite

[ctx: SqliteConnection|]
en: Could not delete file "%1". Check the file's permissions and whether it is already opened and locked by another application.
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar el fitxer «%1». Comproveu els permisos del fitxer i si ja està obert i bloquejat per una altra aplicació.

[ctx: SqliteConnection|]
en: Could not load SQLite plugin "%1".
ca@valencia: No s'ha pogut carregar el connector SQLite «%1».

[ctx: SqliteConnection|]
en: Could not find SQLite plugin file "%1".
ca@valencia: No s'ha pogut trobar el fitxer del connector SQLite «%1».

[ctx: SqliteConnection|]
en: Could not load SQLite extension "%1".
ca@valencia: No s'ha pogut carregar l'extensió SQLite «%1».

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not find tool "%1".
ca@valencia: No s'ha pogut trobar l'eina «%1».

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not find application "%1".
ca@valencia: No s'ha pogut trobar l'aplicació «%1».

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not read file "%1".
ca@valencia: No s'ha pogut llegir el fitxer «%1».

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Compacting database
ca@valencia: S'està compactant la base de dades

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Compacting database "%1"...
ca@valencia: S'està compactant la base de dades «%1»...

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not rename file "%1" to "%2".
ca@valencia: No s'ha pogut canviar el nom del fitxer «%1» a «%2».

[ctx: SqliteVacuum|]
en: The database has been compacted. Current size decreased by %1% to %2 MB.
ca@valencia: La base de dades s'ha compactat. La mida actual ha disminuït de %1% a %2 MB.
