kdb_sqlitedriver_qt - en to sk translation catalogue (12 entries)

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not compact database "%1".
sk: Nie je možné zhustiť databázu "%1".

[ctx: SqliteConnection|]
en: Extra paths for SQLite plugins
sk: Dodatočné cesty pre SQLite pluginy

[ctx: SqliteConnection|]
en: Could not delete file "%1". Check the file's permissions and whether it is already opened and locked by another application.
sk: Nemôžem vymazať súbor "%1". Skontrolujte oprávnenia súboru a či je už otvorený a uzamknutý v inej aplikácii.

[ctx: SqliteConnection|]
en: Could not load SQLite plugin "%1".
sk: Nemôžem načítať SQLite rozšírenie "%1".

[ctx: SqliteConnection|]
en: Could not find SQLite plugin file "%1".
sk: Nemôžem nájsť súbor SQLite rozšírenia "%1".

[ctx: SqliteConnection|]
en: Could not load SQLite extension "%1".
sk: Nemôžem načítať SQLite rozšírenie "%1".

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not find tool "%1".
sk: Nemôžem nájsť nástroj "%1".

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not find application "%1".
sk: Nemôžem nájsť aplikáciu "%1".

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not read file "%1".
sk: Nemôžem čítať súbor "%1".

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Compacting database "%1"...
sk: Databáza "%1" sa zhusťuje...

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not rename file "%1" to "%2".
sk: Nemôžem premenovať súbor "%1" na "%2".

[ctx: SqliteVacuum|]
en: The database has been compacted. Current size decreased by %1% to %2 MB.
sk: Databáza bola zhustená. Aktuálna veľkosť sa znížila o %1% na %2 MB.
