kdb_sqlitedriver_qt - en to uk translation catalogue (13 entries)

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not compact database "%1".
uk: Не вдалося ущільнити базу даних «%1».

[ctx: SqliteConnection|]
en: Extra paths for SQLite plugins
uk: Додаткові шлях до додатків SQLite

[ctx: SqliteConnection|]
en: Could not delete file "%1". Check the file's permissions and whether it is already opened and locked by another application.
uk: Не вдалося вилучити файл «%1». Перевірте права доступу до файла. Крім того, файл могло бути відкрито і заблоковано іншою програмою.

[ctx: SqliteConnection|]
en: Could not load SQLite plugin "%1".
uk: Не вдалося завантажити додаток SQLite «%1».

[ctx: SqliteConnection|]
en: Could not find SQLite plugin file "%1".
uk: Не вдалося знайти файл додатка SQLite «%1».

[ctx: SqliteConnection|]
en: Could not load SQLite extension "%1".
uk: Не вдалося завантажити розширення SQLite «%1».

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not find tool "%1".
uk: Не вдалося знайти інструмент «%1».

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not find application "%1".
uk: Не вдалося знайти програму «%1».

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not read file "%1".
uk: Не вдалося прочитати файл «%1».

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Compacting database
uk: Ущільнення бази даних

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Compacting database "%1"...
uk: Ущільнення бази даних «%1»…

[ctx: SqliteVacuum|]
en: Could not rename file "%1" to "%2".
uk: Не вдалося перейменувати файл «%1» на «%2».

[ctx: SqliteVacuum|]
en: The database has been compacted. Current size decreased by %1% to %2 MB.
uk: База даних ущільнена. Поточний розмір зменшено на %1% до %2 МБ.
