kde-cli-tools - en to az translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
az: Sistem ayarları Modulu

en: A tool to start single system settings modules
az: Sadə sistem parametrləri modullarını işə salmaq üçün alət

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
az: (c) 1999-2016, KDE Tərtibatçıları

en: Maintainer
az: Müşayətçi

en: List all possible modules
az: Bütün mümkün modulların siyahısı

en: Configuration module to open
az: Açmaq üçün tənzimləmə modulu

en: Specify a particular language
az: Müəyyən bir dil göstərin

en: Do not display main window
az: Əsas pəncərəni göstərməmək

en: Arguments for the module
az: Modul üçün arqumentlər

en: Use a specific icon for the window
az: Pəncərəl üçün müəyyən bir ikon istifadə edin

en: Use a specific caption for the window
az: Pəncərə üçün başlıq istifadə edin

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
az: "--lang" parametri köhnəlmişdir. Lütfən LANGUAGE dəyişən mühitini təyin edin

en: The following modules are available:
az: Mövcud modellər:

en: No description available
az: Təsviri mövcud deyil

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
az: '%1' modulu tapılmadı. Bütün modullar siyahısı üçün kcmshell5 --list -ə baxmaq.
