kde-cli-tools - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
az: Yüksək dərəcəli icazələr tələb edən proqramları işə salır.

en: Maintainer
az: Müşayətçi

en: Original author
az: İlkin müəllifi

en: Specifies the command to run as separate arguments
az: Ayrı-ayrı arqumentlərlə başladılacaq əmrləri təyin edir

en: Specifies the command to run as one string
az: Tək sətir ilə işə salınacaq əmrləri təyin edir

en: Run command under target uid if <file> is not writable
az: Əgər <file> yazıla bilən deyilsə proqramı verilmiş uid-lə başlatmaq

en: Specifies the target uid
az: Proqramın başladılması uid-ni təyin edir

en: Do not keep password
az: Şifrəni saxlamadan

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
az: Kdesu xidmətini dayandırmaq (bütün şifrələri unudulur)

en: Enable terminal output (no password keeping)
az: Terminal çıxarışını aktiv etmək (şifrə saxlanılmadan)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
az: Üstünlük dəyəri: 0 <= üstünlük <= 100, 0 ən kiçik

en: Use realtime scheduling
az: Gerçək zaman planlamasını istifadə etmək

en: Do not display ignore button
az: İnkar düyməsi göstərilməsin

en: Specify icon to use in the password dialog
az: Şifrə dialoqunda istifadə etmək üçün nişanı təyin edin

en: Do not show the command to be run in the dialog
az: Başlatmaq üçün əmr, dialoq pəncərəsində göstərilməsin

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
az: Dialoqu, winid tərəfindən müəyyən edilmiş X tətbiqi üçün keçici edir

en: Embed into a window
az: Pəncərə daxilinə yerləşdirmək

en: Cannot execute command '%1'.
az: "%1" əmrini icra etmək mümkün olmadı.

en: Cannot execute command '%1'. It contains invalid characters.
az: "%1"əmrini icra etmək mümkün olmadı. O, səhv simvollardan ibarətdir.

en: Illegal priority: %1
az: Yolverilməz üstünlük: %1

en: No command specified.
az: Əmr göstərilməyib.

en: Su returned with an error.
az: Su səhv olduğunu bildirdi.

en: Command:
az: Əmr:

en: realtime:
az: Gerçək zaman:

en: Priority:
az: Üstünlük:

en: Run as %1
az: %1 kimi başladın

en: Please enter your password below.
az: Lütfən şifrənizi daxil edin.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
az: Bu əməl üçün <b>kök imtiyazlar</b> tələb olunur. Lütfən <b>kök imtiyaz</b> ilə daxil olmaq üçün şifrəni daxil edin və ya hazırkı imtiyazla davam etmək üçün "İmtina" düyməsinə vurun.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
az: Tələb etdiyiniz fəaliyyət üçün <b>kök imtiyaz</b>lazımdır. Lütfən <b>kök</b> imtiyaz üçün tələb olunan şifrəni daxil edin.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
az: Bu əməl üçün əlavə imtiyazlar tələb olunur. Lütfən <b>%1</b> üçün şifrəni daxil edin və ya hazırkı imtiyazlarla davam üçün "İmtina" düyməsinə vurun.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
az: Bu əməl üçün əlavə imtiyazlar tələb olunur. Lütfən <b>%1</b> üçün şifrəni daxil edin.

en: Conversation with su failed.
az: "su" ilə işləmək mümkün olmadı

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
az: "su" proqramı tapılmadı.<br />PATH-ın (yolun) düzgün olduğuna əmin olun.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
az: İcazə verilmədi.<br />Ola bilsin şifrə səhvdir, yenidən cəhd edin.<br /> Bəzi sistemlərdə bu proqramı istifadə etməniz üçün sizin xüsusi qrupda (adətən bu, "wheel" olur) olmanız lazımdır.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
az: Daxili xəta: SuProcess::checkInstall() funksiyası səhv göstərdi
