kcmshell - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Frans Englich
be: Франц Энгліх

en: Maintainer
be: Суправаджальнік

en: Daniel Molkentin
be: Даніель Молькенцін

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
be: Матыяс Хёльцэр-Клюпфэл

en: Matthias Elter
be: Матыас Эльтэр

en: Matthias Ettrich
be: Матыяс Эттрых

en: Waldo Bastian
be: Вальдо Басціян

en: List all possible modules
be: Паказаць усе модулі

en: Configuration module to open
be: Адкрыць модуль наcтаўлення

en: Specify a particular language
be: Вызначыць мову

en: Do not display main window
be: Не паказваць галоўнае вакно

en: The following modules are available:
be: Наяўныя модулі:

en: No description available
be: Апісання няма
