kdesu - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
be: Выконвае праграмы з падвышанымі прывілеямі.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
be: Copyright (c) 1998-2000 Гірт Джэнсэн, П'етро Ігліо

en: Geert Jansen
be: Гірт Джэнсэн

en: Maintainer
be: Даглядчык

en: Pietro Iglio
be: П'етро Ігліо

en: Original author
be: Аўтар ідэі

en: Run command under target uid if <file> is not writable
be: Выканаць каманду з мэтавым uid, калі <file> непісальны

en: Specifies the target uid
be: Вызначае мэтавы uid

en: Do not keep password
be: Не захоўваць пароль

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
be: Спыніць сэрвіс (забывае ўсе паролі)

en: Enable terminal output (no password keeping)
be: Задзейнічаць тэрмінальны вывад (ніякіх пароляў не ўтрымана)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
be: Вызначце значэнне прыярытэту ад 0 да 100 ўключна, 0 гэта найніжэйшы

en: Use realtime scheduling
be: Выкарыстоўваць планаванне рэальнагу часу

en: Do not display ignore button
be: Не паказваць кнопку "Ігнараваць"

en: Specify icon to use in the password dialog
be: Выберыце значку для выкарыстання ў дыялогу ўводу пароля

en: Do not show the command to be run in the dialog
be: Не паказваць у дыялогу каманду, што будзе выканана

en: Illegal priority: %1
be: Нерэчаісны прыярытэт: %1

en: No command specified.
be: Не выбрана каманды.

en: Su returned with an error.
be: Su вярнула памылку.

en: Command:
be: Каманда:

en: realtime:
be: рэальны час:

en: Priority:
be: Прыярытэт:

en: Run as %1
be: Выканаць як %1

en: Please enter your password below.
be: Увядзіце ваш пароль ніжэй.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
be: Запытаная вамі падзея патрабуе <b>прывілеі root</b>. Увядзіце пароль <b>root`а</b> ніжэй або націсніце Ігнараваць для працягу з вашымі бягучымі прывілеямі.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
be: Запытаная вамі падзея патрабуе <b>прывілеі root</b>. Увядзіце пароль <b>root`а</b> ніжэй.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
be: Запытаная вамі падзея патрабуе дадатковыя прывілеі. Увядзіце пароль для <b>%1</b> ніжэй або націсніце Ігнараваць для працягу з вашымі бягучымі прывілеямі.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
be: Запытаная вамі падзея патрабуе дадатковыя прывілеі. Увядзіце пароль для <b>%1</b> ніжэй.

en: Conversation with su failed.
be: Узаемадзеянне з su не ўдалося.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
be: Праграма 'su' не знойдзена.<br />Упэўніцеся, што ваша пераменная PATH правільна.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
be: Унутраная памылка: няправільнае вяртанне ад SuProcess::checkInstall()
