kcmshell - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
bg: Модул за системни настройки

en: A tool to start single system settings modules
bg: Инструмент за стартиране на единични модули за системни настройки

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
bg: (c) 1999-2016, Разработчиците на KDE

en: Maintainer
bg: Поддръжка

en: List all possible modules
bg: Списък с всички възможни модули

en: Configuration module to open
bg: Отваряне на модул

en: Specify a particular language
bg: Определен език

en: Do not display main window
bg: Без показване на главния прозорец

en: Arguments for the module
bg: Параметри на модула

en: Use a specific icon for the window
bg: Използване на конкретна икона за прозореца

en: Use a specific caption for the window
bg: Използване на конкретен надпис за прозореца

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
bg: --lang е изоставен. Моля, вместо това задайте променливата LANGUAGE на среда

en: The following modules are available:
bg: Налични са следните модули:

en: No description available
bg: Няма описание

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
bg: Неуспешно намиране на модул "%1". Вижте kcmshell5 --list за пълния списък на модули.
