kde-cli-tools - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Inhibit various desktop functions whilst a command runs
bg: Спиране на различни функции на работния плот, докато се изпълнява дадена команда

en: Inhibit power management
bg: Спиране на Управление на захранването

en: Inhibit screensaver
bg: Спиране на предпазителя на екрана

en: Inhibit colour correction (night mode)
bg: Изключване на корекцията на цветовете (нощен режим)

en: Inhibit notifications (Do not disturb)
bg: Изключване на известията (Не безпокой)

en: Command with arguments to run
bg: Команда с аргументи за изпълнение

[ctx: Script as in shell script]
en: Running Script
bg: Изпълнение на скрипт
