kcmshell - en to bn_IN translation catalogue (13 entries)

en: Frans Englich
bn_IN: ফ্রান্স ইংগলিখ

en: Maintainer
bn_IN: মেইনটেনার

en: Daniel Molkentin
bn_IN: ড্যানিয়্যাল মোলকেনটিন

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
bn_IN: মাথ্যায়েস হোয়েলজার-ক্লুপফেল

en: Matthias Elter
bn_IN: মাথ্যায়েস এল্টার

en: Matthias Ettrich
bn_IN: মাথ্যায়েস এট্টরিখ

en: Waldo Bastian
bn_IN: ওয়াল্ডো ব্যাসটিয়ান

en: List all possible modules
bn_IN: সকল সম্ভব মডিউল প্রদর্শন করা হবে

en: Configuration module to open
bn_IN: যে কনফিগারেশন মডিউল খোলা হবে

en: Specify a particular language
bn_IN: একটি ভাষা নির্ধারণ করুন

en: Do not display main window
bn_IN: প্রধান উইন্ডো প্রদর্শন করা হবে না

en: The following modules are available:
bn_IN: নিম্নলিখিত মডিউলগুলি উপস্থিত:

en: No description available
bn_IN: কোন বর্ণনা পাওয়া যায়নি
