filetypes - en to br translation catalogue (23 entries)

en: Show file in embedded viewer
br: Diskouez ar restr el lenner enframmet

en: Filename Patterns
br: Sil an anv restroù

en: Add...
br: Ouzhpennañ ...

en: Remove
br: Lemel

en: Remove the selected filename pattern.
br: Lemel ar sil anv restr dibabet.

en: &General
br: &Pennañ

en: Add New Extension
br: Ouzhpennañ un astenn nevez

en: Extension:
br: Astenn :

en: Use settings for '%1' group
br: Implijit dibarzhoù evit ar strollad '%1'

en: Known Types
br: Seurtoù anavet

en: &Remove
br: &Lemel

en: (c) 2000, KDE developers
br: (c) 2000, Diorroerien KDE

en: %1 File
br: Restr %1

en: Edit File Type %1
br: Aozañ seurt ar restr %1

en: Create New File Type %1
br: Krouiñ ur seurt restr nevez %1

en: Move &Up
br: &Pignit

en: Move &Down
br: &Diskennit

en: Edit...
br: Aozañ ...

en: Add Service
br: Ouzhpennañ ur servij

en: Select service:
br: Dibabit ar servij :

en: Create New File Type
br: Krouiñ ur seurt restr nevez

en: Group:
br: Strollad :

en: Type name:
br: Anv ar seurt :
