kdesu - en to br translation catalogue (9 entries)

en: KDE su
br: SU KDE

en: Maintainer
br: Ratreer

en: Original author
br: Oberour kentañ

en: Do not keep password
br: N'enrollit ket an tremenger

en: Specify icon to use in the password dialog
br: Spisait arlun prenestr an tremenger

en: No command specified.
br: N'eus urzhiad spisaet ebet.

en: Command:
br: Urzhiad :

en: Priority:
br: Renk :

en: Run as %1
br: Seveniñ evel %1
