kstart-1.1 - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Utility to launch applications with special window properties 
    such as iconified, maximized, a certain virtual desktop, a special decoration
    and so on.
br: Maveg evit loc'hañ arloadoù hengounel gant perzhioù prenester KDE evel
    arlunet, uhelaet, ur burev galloudel bennak, a special, ur c'hinkladur
    bennak pe pegus, ....

en: Command to execute
br: Goulev da seveniñ

en: Iconify the window
br: Arlunañ ar prenestr

en: Maximize the window
br: Astenn ar prenestr

en: Show window fullscreen
br: Diskouez ar prenestr e mod skramm leun

en: No command specified
br: N'eus urzhiad spisaet ebet
