kde-cli-tools - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Inhibit various desktop functions whilst a command runs
ca: Inhibeix diverses funcions de l'escriptori mentre s'executa una ordre

en: Inhibit power management
ca: Inhibeix la gestió d'energia

en: Inhibit screensaver
ca: Inhibeix l'estalvi de pantalla

en: Inhibit colour correction (night mode)
ca: Inhibeix la correcció de color (mode nocturn)

en: Inhibit notifications (Do not disturb)
ca: Inhibeix les notificacions (no destorbar)

en: Command with arguments to run
ca: Ordre amb els arguments a executar

[ctx: Script as in shell script]
en: Running Script
ca: Script en execució
