kde-cli-tools - en to ca@valencia translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
ca@valencia: Mòdul de Configuració del sistema

en: A tool to start single system settings modules
ca@valencia: Una eina per a iniciar mòduls individuals per a la configuració del sistema

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
ca@valencia: (c) 1999-2016, Els desenvolupadors de KDE

en: Maintainer
ca@valencia: Mantenidor

en: List all possible modules
ca@valencia: Llista tots els mòduls possibles

en: Configuration module to open
ca@valencia: Mòdul de configuració que s'ha d'obrir

en: Specify a particular language
ca@valencia: Especifiqueu un idioma en particular

en: Do not display main window
ca@valencia: No mostres la finestra principal

en: Arguments for the module
ca@valencia: Arguments per al mòdul

en: Use a specific icon for the window
ca@valencia: Utilitza una icona específica per a la finestra

en: Use a specific caption for the window
ca@valencia: Utilitza una llegenda específica per a la finestra

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
ca@valencia: --lang està en desús. Establiu la variable d'entorn LANGUAGE

en: The following modules are available:
ca@valencia: Hi ha disponibles els mòduls següents:

en: No description available
ca@valencia: No hi ha disponible cap descripció

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
ca@valencia: No s'ha pogut trobar el mòdul «%1». Vegeu «kcmshell5 --list» per a una llista completa dels mòduls.
