kde-cli-tools - en to ca@valencia translation catalogue (7 entries)

en: Inhibit various desktop functions whilst a command runs
ca@valencia: Inhibix diverses funcions de l'escriptori mentre s'executa una ordre

en: Inhibit power management
ca@valencia: Inhibix la gestió de l'energia

en: Inhibit screensaver
ca@valencia: Inhibix el salvapantalla

en: Inhibit colour correction (night mode)
ca@valencia: Inhibix la correcció de color (mode nocturn)

en: Inhibit notifications (Do not disturb)
ca@valencia: Inhibix les notificacions (no destorbar)

en: Command with arguments to run
ca@valencia: Ordre amb els arguments que s'han d'executar

[ctx: Script as in shell script]
en: Running Script
ca@valencia: Script en execució
