kde-cli-tools - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: Utility to launch applications
ca@valencia: Utilitat per a iniciar aplicacions

en: Command to execute
ca@valencia: Ordre que s'ha d'executar

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
ca@valencia: Alternativa a <ordre>: fitxer «desktop» que s'iniciarà, p. ex., org.kde.kate

en: Optional URL to pass to the application when using --application
ca@valencia: URL opcional que es passarà a l'aplicació quan s'utilitza --application

en: No command specified
ca@valencia: No s'ha especificat cap ordre
