kstart - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Utility to launch applications
cs: Nástroj pro spuštění aplikací

en: Command to execute
cs: Příkaz ke spuštění

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
cs: Alternativa k <příkaz>: soubor plochy ke spuštění, např. org.kde.kate

en: Optional URL to pass to the application when using --application
cs: Volitelná URL, která se předá aplikaci při použití --application

en: No command specified
cs: Není udán žádný příkaz
