kcmshell - en to csb translation catalogue (7 entries)

en: Maintainer
csb: Òpiekùn

en: List all possible modules
csb: Lista wszëtczéch mòżlëwëch mòdulów

en: Configuration module to open
csb: Kònfigùracëja mòdulu do òtemkniãcô

en: Specify a particular language
csb: Wëbiérzë jãzëk

en: Do not display main window
csb: Nie wëskrzëniwùjë przédnëgò òkna

en: The following modules are available:
csb: Ne mòdule sã przistãpné:

en: No description available
csb: Felënk òpisënkù
