kdesu - en to csb translation catalogue (29 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
csb: Zrëszô programã z wëższim pioritetã.

en: Maintainer
csb: Òpiekùn

en: Original author
csb: Ùsôdzca pierszi wersëji

en: Run command under target uid if <file> is not writable
csb: Zrëszë pòlét z pòdónym ID brëkòwnika, eżle <lopk> je do blós do czëtaniô

en: Specifies the target uid
csb: Òtaksowùjë docélowy uid

en: Do not keep password
csb: Nie trzëmôj parolë

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
csb: Zatrzëmôj ùsłëżnotã (zabëjë wszëtczé parole)

en: Enable terminal output (no password keeping)
csb: Włączë wińdzenié na terminal (bez trzëmaniô paroli)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
csb: Nastôwi pioritet midze 0 a 100 (0 - nômiészi)

en: Use realtime scheduling
csb: Brëkùjë régòwaniô w jawernym czasie

en: Do not display ignore button
csb: Nie wëskrzeniwôj knąpë Òprzestóń

en: Specify icon to use in the password dialog
csb: Ikòna do wëzwëskaniô w òknie paroli

en: Do not show the command to be run in the dialog
csb: Nie pòkazëjë pòlétu zrëszanegò w òknie

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
csb: Robi nen dialog transparentnym na jaczis czas dlô òkna wskazónegò przez winid

en: Illegal priority: %1
csb: Zmiłkòwi prioritet: %1

en: No command specified.
csb: Felëje pòlétu.

en: Su returned with an error.
csb: 'su' zwrócëło felã.

en: Command:
csb: Pòlét:

en: realtime:
csb: jawerny czas:

en: Priority:
csb: Prioritet:

en: Run as %1
csb: Zrëszë jakno %1

en: Please enter your password below.
csb: Proszã pòdac parolã.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
csb: Pòlét, jaczi chcesz zrëszëc, wëmògô <b>praw sprôwnika</b>. Wpiszë niżi parolã <b>sprôwnika</b> abò wcësni knąpã Òprzestóń, abë robic dali z ternëma prawama.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
csb: Pòlét, jaczi chcesz zrëszëc, wëmògô <b>praw sprôwnika</b>. Wpiszë niżi parolã <b>sprôwnika</b>.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
csb: Pòlét, jaczégò chcesz brëkòwac, wëmògô dodôwnëch praw. Wpiszë niżi parolã brëkòwnika <b>%1</b> abò klëknij Òprzestóń abë robic dali z ternëma prawama.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
csb: Pòlét, jaczégò chcesz brëkòwac, wëmògô dodôwnëch praw. Wpiszë niżi parolã brëkòwnika <b>%1</b>.

en: Conversation with su failed.
csb: Łączba z su zascygónô.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
csb: Ni mòże nalezc programë 'su'.<br />Proszã sprôwdzëc, czë zmieniwnô PATH mô dobri nastôw.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
csb: Bënowô fela: lëchi wińdzenié z SuProcess::checkInstall()
