kcmshell - en to da translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
da: Systemindstillinger-modul

en: A tool to start single system settings modules
da: Et værktøj til at starte enkelte systemindstillinger-moduler

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
da: (c) 1999-2016, KDE's udviklere

en: Maintainer
da: Vedligeholder

en: List all possible modules
da: Liste af alle mulige moduler

en: Configuration module to open
da: Indstillingsmodul som skal åbnes

en: Specify a particular language
da: Angiv et bestemt sprog

en: Do not display main window
da: Vis ikke hovedvinduet

en: Arguments for the module
da: Argumenter til modulet

en: Use a specific icon for the window
da: Brug et specifikt ikon til vinduet

en: Use a specific caption for the window
da: Brug en specifik overskrift til vinduet

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
da: --lang er under udfasning. Sæt venligt miljøvariablen LANGUAGE

en: The following modules are available:
da: Følgende moduler er tilgængelige:

en: No description available
da: Ingen beskrivelse tilgængelig

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
da: Kunne ikke finde modulet "%1". Se "kcmshell5 --list" for hele listen over moduler.
