kcmshell - en to el translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
el: Άρθρωμα ρυθμίσεων συστήματος

en: A tool to start single system settings modules
el: Ένα εργαλείο για την εκκίνηση αρθρωμάτων ρυθμίσεων συστήματος μεμονωμένα

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
el: (c) 1999-2016, οι προγραμματιστές του KDE

en: Maintainer
el: Συντηρητής

en: List all possible modules
el: Κατάλογος όλων των πιθανών αρθρωμάτων

en: Configuration module to open
el: Άρθρωμα ρυθμίσεων προς άνοιγμα

en: Specify a particular language
el: Καθορισμός μιας συγκεκριμένης γλώσσας

en: Do not display main window
el: Μην προβάλλεις το κυρίως παράθυρο

en: Arguments for the module
el: Ορίσματα για το άρθρωμα

en: Use a specific icon for the window
el: Να χρησιμοποιηθεί ένα συγκεκριμένο εικονίδιο για το παράθυρο

en: Use a specific caption for the window
el: Να χρησιμοποιηθεί ένας συγκεκριμένος τίτλος για το παράθυρο

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
el: το --lang είναι ξεπερασμένο. Αντί αυτού καθορίστε τη μεταβλητή περιβάλλοντος LANGUAGE

en: The following modules are available:
el: Τα ακόλουθα αρθρώματα είναι διαθέσιμα:

en: No description available
el: Καμία περιγραφή διαθέσιμη

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
el: Το άρθρωμα « %1 » δεν βρέθηκε. Δείτε με kcmshell5 --list ολόκληρη τη λίστα των αρθρωμάτων.
