kstart - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Utility to launch applications
el: Πρόγραμμα για την εκκίνηση εφαρμογών

en: Command to execute
el: Εντολή για εκτέλεση

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
el: Εναλλακτικό του <command>: αρχείο desktop για εκκίνηση, π.χ. org.kde.kate

en: Optional URL to pass to the application when using --application
el: Προαιρετικό URL για να περάσετε στην εφαρμογή όταν χρησιμοποιήσετε το --application

en: No command specified
el: Δεν καθορίστηκε κάποια εντολή
