kdesu - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
et: Programmi käivitamine kõrgendatud privileegidega.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
et: Autoriõigus (c) 1998-2000: Geert Jansen, Pietro Iglio

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Original author
et: Algne autor

en: Specifies the command to run as separate arguments
et: Määrab käsu, mis käivitatakse eri argumentidena

en: Specifies the command to run as one string
et: Määrab käsu, mis käivitatakse ühe stringina

en: Run command under target uid if <file> is not writable
et: Käsk käivitatakse sihtkasutaja ID alt, kui faili <file> pole lubatud kirjutada

en: Specifies the target uid
et: Määrab sihtkasutaja ID

en: Do not keep password
et: Parooli ei jäeta meelde

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
et: Lõpetab deemoni töö (unustab kõik paroolid)

en: Enable terminal output (no password keeping)
et: Väljundi lubamine terminalile (paroole ei säilitata)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
et: Prioriteedi seadmine: 0 <= prioriteet <= 100, 0 on madalaim

en: Use realtime scheduling
et: Kasutatakse reaalaja planeerijat

en: Do not display ignore button
et: Ignoreerimisnuppu ei näidata

en: Specify icon to use in the password dialog
et: Paroolidialoogis kasutatava ikooni määramine

en: Do not show the command to be run in the dialog
et: Dialoogis käivitatavat käsku ei näidata

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
et: Dialoogi seondamine winid'ga määratud X'i rakendusega

en: Embed into a window
et: Aknasse põimitud

en: Cannot execute command '%1'.
et: Käsu "%1" käivitamine nurjus.

en: Cannot execute command '%1'. It contains invalid characters.
et: Käsu "%1" käivitamine nurjus. See sisaldab lubamatuid märke.

en: Illegal priority: %1
et: Vigane prioriteet: %1

en: No command specified.
et: Käsku pole määratud.

en: Su returned with an error.
et: Su tagastas vea.

en: Command:
et: Käsk:

en: realtime:
et: reaalajas:

en: Priority:
et: Prioriteet:

en: Run as %1
et: Käivitamine kasutajana %1

en: Please enter your password below.
et: Palun sisesta parool.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
et: Tegevus, mida sa soovisid, vajab <b>administraatori õigusi</b>. Palun sisesta allolevale väljale administraatori parool või klõpsa nupul 'Ignoreeri' jätkamaks praeguste õigustega.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
et: Tegevus, mida sa soovisid, vajab <b>administraatori õigusi</b>. Palun sisesta allolevale väljale <b>administraatori</b> parool.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
et: Tegevus, mida sa soovisid, vajab täiendavaid õigusi. Palun sisesta kasutaja <b>%1</b> parool allolevale väljale või klõpsa nupul 'Ignoreeri' jätkamaks praeguste õigustega.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
et: Tegevus, mida sa soovisid, vajab täiendavaid õigusi. Palun sisesta kasutaja <b>%1</b> parool allolevale väljale.

en: Conversation with su failed.
et: Suhtlemine su'ga nurjus.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
et: Programmi 'su' ei leitud.<br />Palun kontrolli, kas programmide otsingutee (PATH) on korrektne.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
et: Õigusi napib.<br />Võib-olla oli põhjuseks vale parool, palun proovi uuesti.<br />Mõnes süsteemis pead sa olema spetsiaalse grupi (tavaliselt wheel) liige, et seda kasutada.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
et: Sisemine viga: vigane vastus protsessilt SuProcess::checkInstall()
