kioclient - en to et translation catalogue (20 entries)

en: 
    Syntax:
et: 
    Süntaks:

en: *** Examples:
et: *** Näited:

en: KIO Client
et: KIO klient

en: Command-line tool for network-transparent operations
et: Võrguläbipaistvusega operatsioonide käsureatööriist

en: Use message boxes and other native notifications
et: Teatekastide ja muude loomupäraste märguannete kasutamine

en: Non-interactive use: no message boxes. If you don't want a graphical connection, use --platform offscreen
et: Mitteinteraktiivne kasutamine: teatekastid puuduvad. Kui sa ei soovi graafilist ühendust, kasuta võtit --platform offscreen

en: Overwrite destination if it exists (for copy and move)
et: Sihtmärgi ülekirjutamine, kui see on olemas (kopeerimisel ja liigutamisel)

en: file or URL
et: fail või URL

en: urls...
et: URL-id

en: Source URL or URLs
et: Allika URL või URL-id

en: Destination URL
et: Siht-URL

en: url
et: URL

en: Show available commands
et: Saadaolevate käskude näitamine

en: Command (see --commands)
et: Käsk (vt. --commands)

en: command
et: käsk

en: Arguments for command
et: Käsu argumendid

[ctx: @info:shell]
en: %1: Syntax error, not enough arguments
et: %1: süntaksi viga: liiga vähe argumente

[ctx: @info:shell]
en: %1: Syntax error, too many arguments
et: %1: süntaksi viga: liiga palju argumente

en: Destination where to download the files
et: Failide allalaadimise sihtkoht

[ctx: @info:shell]
en: %1: Syntax error, unknown command '%2'
et: %1: süntaksi viga: tundmatu käsk '%2'
