kcmshell5 - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
eu: Sistema-ezarpenen modulua

en: A tool to start single system settings modules
eu: Sistema-ezarpenen modulu solteak abiarazteko tresna bat

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
eu: (c) 1999-2016, KDEren garatzaileak

en: Maintainer
eu: Arduraduna

en: List all possible modules
eu: Zerrendatu ahal diren modulu gehienak

en: Configuration module to open
eu: Ireki beharreko konfigurazio-modulua

en: Specify a particular language
eu: Zehaztu hizkuntza jakin bat

en: Do not display main window
eu: Ez bistaratu leiho nagusia

en: Arguments for the module
eu: Modulurako argumentuak

en: Use a specific icon for the window
eu: Erabili berariazko ikono bat leihoarentzako

en: Use a specific caption for the window
eu: Erabili berariazko goiburu bat leihoarentzako

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
eu: --lang zaharkitua dago. Ezarri LANGUAGE ingurune aldagaia horren ordez

en: The following modules are available:
eu: Modulu hauek daude erabilgarri:

en: No description available
eu: Ez dago deskribapenik erabilgarri

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
eu: Ezin izan da aurkitu '%1' modulua. Ikus kcmshell5 --list moduluen zerrenda osorako.
