kdesu - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
fa: برنامه را با امتیازات ارتقایافته اجرا می‌کند.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
fa: حق نشر (ح) ۲۰۰۰-۱۹۹۸ Geert Jansen و Pietro Iglio

en: Maintainer
fa: نگه‌دارنده

en: Original author
fa: نویسنده اصلی

en: Specifies the command to run as separate arguments
fa: فرمان را برای اجرا به عنوان آرگومان جدا مشخص می‌کند

en: Specifies the command to run as one string
fa: فرمان را برای اجرا به عنوان یک رشته مشخص می‌کند

en: Run command under target uid if <file> is not writable
fa: اجرای فرمان تحت شناسه کاربر هدف در صورتی که <file> قابل نوشتن نباشد

en: Specifies the target uid
fa: شناسه کاربر هدف را مشخص می‌کند

en: Do not keep password
fa: اسم رمز حفظ نشود

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
fa: ایست شبح )همه اسم‌ رمزها را فراموش می‌کند(

en: Enable terminal output (no password keeping)
fa: فعال‌سازی خروجی پایانه )اسم رمزی حفظ‌نشده(

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
fa: تنظیم مقدار اولویت: ۱۰۰=< اولویت <= ۰ ، ۰ کمترین مقدار است

en: Use realtime scheduling
fa: استفاده از زمان‌بندی بی‌درنگ

en: Do not display ignore button
fa: دکمه چشم‌پوشی نمایش داده نشود

en: Specify icon to use in the password dialog
fa: مشخص کردن شمایل برای استفاده در محاوره اسم رمز

en: Do not show the command to be run in the dialog
fa: عدم نمایش فرمانی که در این محاوره اجرا می‌شود

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
fa: پنجره محاوره موقتی برای برنامه X را که توسط winid مشخص شده را میسازد

en: Cannot execute command '%1'.
fa: نمیتوان فرمان «%1» را اجرا کرد.

en: Illegal priority: %1
fa: اولویت غیرمجاز: %1

en: No command specified.
fa: فرمانی مشخص نشد.

en: Su returned with an error.
fa: Su با یک خطا بازگشت.

en: Command:
fa: فرمان:

en: realtime:
fa: بی‌درنگ:

en: Priority:
fa: اولویت:

en: Run as %1
fa: اجرا به عنوان %1

en: Please enter your password below.
fa: لطفاً، اسم رمز خود را در زیر وارد کنید.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
fa: کنشی که درخواست کردید، به <b>امتیازات کاربر ارشد</b> نیاز دارد. لطفاً، اسم رمز <b>کاربر ارشد</b> را در زیر وارد کنید، یا چشم‌پوشی را فشار دهید تا با امتیازات جاری شما ادامه یابد.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
fa: کنشی که درخواست کردید، به <b>امتیازات کاربر ارشد</b> نیاز دارد. لطفاً، اسم رمز <b>کاربر ارشد</b> را در زیر وارد کنید.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
fa: کنشی که درخواست کردید به امتیازات اضافی نیاز دارد. لطفاً، برای <b>%1</b> در زیر یک اسم رمز وارد کنید، یا چشم‌پوشی را فشار دهید تا با امتیازات جاری شما ادامه یابد.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
fa: کنشی که درخواست کردید به امتیازات اضافی نیاز دارد. لطفاً، برای <b>%1</b> در زیر یک اسم رمز وارد کنید، یا چشم‌پوشی را فشار دهید.

en: Conversation with su failed.
fa: خرابی در محاوره با su.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
fa: برنامه «su» یافت نمی‌شود.<br />مطمئن شوید که PATH شما درست تنظیم شده باشد.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
fa: دسترسی مسدود است. <br /> احتمالا رمز درست نبوده، لطفا دوباره تلاش کنید.<br />در برخی از سیستم‌ها، شما باید عضو گروهی خاص (اغلب: wheel) باشید تا بتوانید از این برنامه استفاده کنید.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
fa: خطای درونی: بازگشت غیرمجاز از SuProcess::checkInstall)(
