kcmshell - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
fi: Järjestelmäasetusten osio

en: A tool to start single system settings modules
fi: Järjestelmäasetusten osioiden työkalu

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
fi: © 1999–2016 KDE-kehittäjät

en: Maintainer
fi: Ylläpitäjä

en: List all possible modules
fi: Luettelo mahdollisista moduuleista

en: Configuration module to open
fi: Avattava asetusmoduuli

en: Specify a particular language
fi: Määritä käytettävä kieli

en: Do not display main window
fi: Älä näytä pääikkunaa

en: Arguments for the module
fi: Moduulin parametrit

en: Use a specific icon for the window
fi: Käytä ikkunalle määräkuvaketta

en: Use a specific caption for the window
fi: Käytä ikkunalle määräotsikkoa

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
fi: --lang on vanhennettu. Aseta sen sijaan LANGUAGE-ympäristömuuttujan arvo

en: The following modules are available:
fi: Seuraavat moduulit ovat saatavilla:

en: No description available
fi: Kuvausta ei ole saatavilla

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
fi: Moduulia ”%1” ei löytynyt. Komennolla kcmshell5 --list saa täyden moduuliluettelon.
