kcmshell - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Maintainer
fy: Underhâlder

en: List all possible modules
fy: List mei alle mooglike modulen

en: Configuration module to open
fy: Konfiguraasjemodule om te iepenjen

en: Specify a particular language
fy: In bepaalde taal oantsjutte

en: Do not display main window
fy: Haadfinster net sjen litte

en: The following modules are available:
fy: De neikommende modulen binne beskikber:

en: No description available
fy: Gjin beskriuwing beskikber
