kdesu - en to fy translation catalogue (28 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
fy: Fierd in programma út mei ferhege privileezjes.

en: Maintainer
fy: Underhâlder

en: Original author
fy: Oarspronklike skriuwer

en: Run command under target uid if <file> is not writable
fy: Kommando útfiere ûnder target uid at <file> net te skriuwen is

en: Specifies the target uid
fy: Spesifisearret de 'target uid'

en: Do not keep password
fy: Wachtwurd net hâlde

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
fy: De daemon stopje (alle wachtwurden wurde fergetten)

en: Enable terminal output (no password keeping)
fy: Terminalútfier ynskeakelje (wachtwurden wurde net fêstlein).

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
fy: Prioriteitswearde ynstelle: 0 <= prio <= 100, 0 is it leechst

en: Use realtime scheduling
fy: Brûk realtime &scheduling

en: Do not display ignore button
fy: De knop negearje net werjaan

en: Specify icon to use in the password dialog
fy: Omskriuw in byldkaike om te brûken yn de wachtwurddialooch

en: Do not show the command to be run in the dialog
fy: It kommando dat útfiert wurdt net yn it dialooch werjaan

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
fy: Makket it skermke trochsichtich foar in X app oantsjutte troch winid

en: Illegal priority: %1
fy: Illegale prioriteit: %1

en: No command specified.
fy: Gjin kommando oantsjutte.

en: Su returned with an error.
fy: Su antwurde mei in flater.

en: Command:
fy: Kommando:

en: Priority:
fy: Prioriteit:

en: Run as %1
fy: Uitvoeren als %1

en: Please enter your password below.
fy: Jo wachtwurd hjinûnder ynfiere.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
fy: Foar de aksje wêr jo om frege ha binne <b>root-privileezjes</b> nedich. Fier hjirûnder it <b>root-wachtwurd</b> yn of klik op "Negearje" om ûnder jo aktive privileezjes fierder te gean.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
fy: Foar de aksje wêr jo om frege ha binne <b>root-privileezjes</b> nedich. Fier hjirûnder it <b>root-wachtwurd</b> yn.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
fy: Foar de aksje wêr jo om frege ha binne ekstra privileezjes nedich. Fier hjirûnder it wachtwurd fan <b>%1</b> yn of klik op "Negearje" om fierder te gean ûnder jo aktive privileezjes.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
fy: Foar de aksje wêr jo om frege ha binne ekstra privileezjes nedich. Fier hjirûnder it wachtwurd foar <b>%1</b> yn.

en: Conversation with su failed.
fy: De konversaasje mei su is mislearre.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
fy: It programma 'su' is net fûn.<br />Soargje derfoar dat jo sykpaad ($PATH) goed is ynsteld.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
fy: Ynterne flater: illegaal antwurd fan SuProcess::checkInstall()
