kioclient - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: 
    Syntax:
fy: 
    Gebrûk:

en: KIO Client
fy: KIO kliïnt

en: Command-line tool for network-transparent operations
fy: Kommandorigelprogramma foar netwerktrochsichtige operaasjes

en: Overwrite destination if it exists (for copy and move)
fy: Bestimming oerskriuwe as it bestiet (foar kopy of ferpleatsing)

en: Source URL or URLs
fy: Boarne URL-adres of URL-adressen

en: Destination URL
fy: Bestimming URL-adres

en: Show available commands
fy: Beskikbere kommando's werjaan

en: Command (see --commands)
fy: Kommando (sjoch --commands)

en: Arguments for command
fy: Arguminten foar command
