kcmshell - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: System Settings Module
gl: Módulo da configuración do sistema

en: A tool to start single system settings modules
gl: Unha ferramenta para iniciar módulos de configuración do sistema por separado.

en: (c) 1999-2016, The KDE Developers
gl: © 1999-2016 Desenvolvedores de KDE

en: Maintainer
gl: Mantemento.

en: List all possible modules
gl: Listar todos os módulos posíbeis

en: Configuration module to open
gl: Módulo de configuración para abrir

en: Specify a particular language
gl: Especifique un idioma en particular

en: Do not display main window
gl: Non amosar a xanela principal

en: Arguments for the module
gl: Argumentos para o módulo

en: Use a specific icon for the window
gl: Usar unha icona específica para a xanela.

en: Use a specific caption for the window
gl: Usar un título específico para a xanela.

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
gl: «--lang» está obsoleto. Use no seu lugar a variábel de contorno «LANGUAGE».

en: The following modules are available:
gl: Están dispoñíbeis os seguintes módulos:

en: No description available
gl: Sen descrición dispoñíbel

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
gl: Non foi posíbel atopar o módulo «%1». Consulte «kcmshell5 --list» para ver a lista completa dos módulos.
