kstart - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Utility to launch applications
gl: Ferramenta para iniciar aplicacións

en: (C) 1997-2000 Matthias Ettrich (ettrich@kde.org)
gl: © 1997-2000 Matthias Ettrich (ettrich@kde.org)

en: Command to execute
gl: A orde a executar

en: Alternative to <command>: desktop file name to start, e.g. org.kde.kate
gl: Alternativa a <command>: o nome de ficheiro de escritorio para iniciar, p. ex. «org.kde.kate».

en: Optional URL to pass to the application when using --application
gl: Un URL opcional a pasar á aplicación cando se usa con «--application».

en: No command specified
gl: Non se indicou unha orde
