kcmshell - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Frans Englich
gu: ફ્રાન્સ ઇન્ગલિચ

en: Maintainer
gu: જાળવનાર

en: Daniel Molkentin
gu: ડેનિઅલ મોલ્કેન્ટિન

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
gu: મેથ્થિઆસ હોએલ્ઝર-ક્લુએફેલ

en: Matthias Elter
gu: મેથ્થિઆસ એલ્ટર

en: Matthias Ettrich
gu: મેથ્થિઆસ ઇટ્રિચ

en: Waldo Bastian
gu: વાલ્ડો બાસ્ટિઅન

en: List all possible modules
gu: બધા શકય મોડ્યુલસની યાદી કરો

en: Configuration module to open
gu: ખોલવા માટે રૂપરેખાંકન મોડ્યુલ

en: Specify a particular language
gu: કોઇએક ભાષાનુ નામ આપો

en: Do not display main window
gu: મુખ્ય વિન્ડો ના બતાવો

en: The following modules are available:
gu: નીચેના મોડ્યલસ હાજર છે:

en: No description available
gu: વર્ણન ઉપલબ્ધ નથી
