kcmshell5 - en to he translation catalogue (14 entries)

en: System Settings Module
he: מודל הגדרות מערכת

en: A tool to start single system settings modules
he: כלי להפעלת מודול בודד מהמודולים הקיימים עבור מרכז הבקרה של KDE

en: Maintainer
he: מתחזק

en: List all possible modules
he: הצג את כל המודולים הזמינים

en: Configuration module to open
he: מודול התצורה לפתיחה

en: Specify a particular language
he: ציין שפה מסוימת

en: Do not display main window
he: אל תציג חלון ראשי

en: Arguments for the module
he: ארגומנטים עבור המודול

en: Use a specific icon for the window
he: השתמש בסמל ספציפי לחלון

en: Use a specific caption for the window
he: השתמש בכותרת ספציפית לחלון

en: --lang is deprecated. Please set the LANGUAGE environment variable instead
he: המשתנה lang אינו נתמך יותר. הגדר את משתנה הסביבה LANGUAGE במקום

en: The following modules are available:
he: המודולים הבאים זמינים:

en: No description available
he: לא קיים תיאור

en: Could not find module '%1'. See kcmshell5 --list for the full list of modules.
he: אין אפשרות למצוא את המודול "%1". ראה kcmshell5 --list  עבור רשימת כל המודולים הזמינים.
