kdesu5 - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
he: הפעלת תוכנית עם הרשאות מורחבות.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
he: כל הזכויות שמורות (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Original author
he: היוצר המקורי

en: Specifies the command to run as separate arguments
he: פירוט הפקודה להרצה כארגומנטים נפרדים

en: Specifies the command to run as one string
he: פירוט הפקודה להרצה כמחרוזת אחת

en: Run command under target uid if <file> is not writable
he: הרצת הפקודה תחת זיהוי־המשתמש של היעד אם הקובץ <file> אינו ניתן לכתיבה

en: Specifies the target uid
he: פירוט זיהוי משתמש היעד

en: Do not keep password
he: לא לשמור את הסיסמה

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
he: הפסקת פעולת תהליך הרקע (גורם לשכיחת כל הסיסמאות)

en: Enable terminal output (no password keeping)
he: אפשור פלט מסוף (ללא שמירה של סי/סמאות)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
he: קביעת ערך העדיפות: 0 <= prio <= 100, כאשר 0 הוא הערך הנמוך ביותר

en: Use realtime scheduling
he: שימוש בתזמון זמן אמת

en: Do not display ignore button
he: לא להציג את כפתור ההתעלמות

en: Specify icon to use in the password dialog
he: קביעת הסמל לשימוש בחלון הסיסמאות

en: Do not show the command to be run in the dialog
he: לא להציג את הפקודה שתורץ בחלון

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
he: ‫שיוך החלון ליישום X המוגדר על־ידי winid

en: Embed into a window
he: הטבע בחלון

en: Cannot execute command '%1'.
he: לא ניתן להריץ את הפקודה '%1'.

en: Cannot execute command '%1'. It contains invalid characters.
he: לא ניתן להריץ את הפקודה '%1'. היא מכילה תווים שאינם תקינים.

en: Illegal priority: %1
he: עדיפות לא חוקית: %1

en: No command specified.
he: לא צוינה פקודה.

en: Su returned with an error.
he: הפקודה su החזירה שגיאה.

en: Command:
he: פקודה:

en: realtime:
he: זמן אמת:

en: Priority:
he: עדיפות:

en: Run as %1
he: הפעלה בתור המשתמש %1

en: Please enter your password below.
he: יש להכניס את סיסמתך מטה.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
he: הפעולה המובקשת דורשת הרשאות של המשתמש <b>root</b>. יש להזין את הסיסמה של המשתמש <b>root</b> מטה, או ללחוץ על הלחצן התעלמות כדי להמשיך עם ההרשאות הנוכחיות שלך.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
he: הפעולה המובקשת דורשת הרשאות המשתמש <b>root</b>. יש להזין את הסיסמה של המשתמש <b>root</b> מטה.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
he: הפעולה המובקשת דורשת הרשאות נוספות. יש להזין את הסיסמה של המשתמש <b>%1</b> מטה, או ללחוץ על הלחצן התעלמות כדי להמשיך עם ההרשאות הנוכחיות שלך.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
he: הפעולה המובקשת דורשת הרשאות נוספות. יש להזין את הסיסמה של המשתמש <b>%1</b> מטה.

en: Conversation with su failed.
he: ההתקשרות עם su נכשלה.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
he: היישום ׳su׳ לא נמצא.<br />יש לוודא שהמשתנה PATH מוגדר כהלכה.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
he: הגישה נדחתה.<br />יש לנסות שנית, כנראה הסיסמה לא נכונה.<br />במערכות מסויימות אליך להיות בקבוצה מיוחדת (לרוב: wheel) כדי להשתמש ביישום זה.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
he: שגיאה פנימית: ערך מוחזר לא חוקי מ־SuProcess::checkInstall()‎
