kcmshell - en to hne translation catalogue (13 entries)

en: Frans Englich
hne: फ्रांस एंगलिच

en: Maintainer
hne: मेंटेनर

en: Daniel Molkentin
hne: डेनियल माल्केनटिन

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
hne: मैथियास होल्जर-क्लूपफेल

en: Matthias Elter
hne: मैथियास एल्टर

en: Matthias Ettrich
hne: मेथियास एट्रिच

en: Waldo Bastian
hne: वाल्दो बास्तियान

en: List all possible modules
hne: सब्बो संभावित माड्यूल के सूची देव

en: Configuration module to open
hne: खोले बर कान्फिगरेसन माड्यूल.

en: Specify a particular language
hne: कोई विसेस भाखा निरधारित करव

en: Do not display main window
hne: मुख्य विंडो नइ देखाव.

en: The following modules are available:
hne: नीचे के माड्यूल मिलत हे:

en: No description available
hne: कोई वर्नन नइ मिलत
