kdesu - en to hne translation catalogue (32 entries)

en: KDE su
hne: केडीई एसयू

en: Runs a program with elevated privileges.
hne: विस्तृत विसेसाधिकार के साथ प्रोग्राम चलाथे.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
hne: कापीराइट (c) 1998-2000 गीर्त जानसन, पेत्रो इगलियो

en: Geert Jansen
hne: गीर्त जानसन

en: Maintainer
hne: मेंटेनर

en: Pietro Iglio
hne: पेत्रो इगलियो

en: Original author
hne: मूल लेखक

en: Run command under target uid if <file> is not writable
hne: लक्छ्य यूआईडी के अंदर कमांड चलाव यदि <file> लिखे नइ जा सके हे.

en: Specifies the target uid
hne: लक्छ्य uid निरधारित करथे .

en: Do not keep password
hne: पासवर्ड रखे नइ रहव

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
hne: डेमन ल बन्द करथे  ( सब्बो पासवर्ड भूलथे )

en: Enable terminal output (no password keeping)
hne: टर्मिनल आउटपुट सक्छम करव (कोई पासवर्ड नइ रखव)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
hne: प्राथमिकता मूल्य सेट करव: 0 <= prio <= 100, 0 सबसे कम हे.

en: Use realtime scheduling
hne: रीयलटाइम सेड्यूलिंग उपयोग करव.

en: Do not display ignore button
hne: अनदेखा करव बटन नइ देखाव

en: Specify icon to use in the password dialog
hne: पासवर्ड गोठ मं उपयोग करे जाय वाले चिनहा ल निरधारित करव

en: Do not show the command to be run in the dialog
hne: गोठ मं चलाए जाय वाले कमांड ल नइ देखाव

en: Illegal priority: %1
hne: अवैध प्राथमिकताः %1

en: No command specified.
hne: कोई कमांड निरधारित नइ हे.

en: Su returned with an error.
hne: एसयू एक गलती के साथ लहुटिस.

en: Command:
hne: कमांडः

en: realtime:
hne: रीयलटाइम:

en: Priority:
hne: प्राथमिकताः

en: Run as %1
hne: %1 जइसन चलाव

en: Please enter your password below.
hne: किरपा करके, अपन पासवर्ड नीचे भरव

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
hne: जो काम आप मन निवेदित करे हे ओखर बर <b>रूट विसेसाधिकार</b> के जरूरत हे. किरपा करके, <b>रूट ा</b>का पासवर्ड नीचे भरव या अपन अभी हाल के विसेसाधिकार के साथ जारी रखे बर अनदेखा करव मं किलिक करवs.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
hne: जऊन काम आप मन निवेदित करे हो ओखर बर <b>रूट विसेसाधिकार</b> के जरूरत हे. किरपा करके, <b>रूट</b> के पासवर्ड नीचे भरव या अपन अभी हाल के विसेसाधिकार के साथ जारी रखे बर अनदेखा करव मं किलिक करव.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
hne: जो काम आप मन निवेदित करे हे ओखर बर अतिरिक्त विसेसाधिकार के जरूरत हे. किरपा करके, नीचे <b>%1</b> बर पासवर्ड भरव या अभी हाल के विसेसाधिकार मं ही जारी रखेे बरअनदेखा करव मं किलिक करव.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
hne: जऊन काम आप मन निवेदित करे हो ओखर बर अतिरिक्त विसेसाधिकार के जरूरत हे. किरपा करके, नीचे <b>%1</b> बर पासवर्ड भरव या अभी हाल के विसेसाधिकार मं ही जारी रखे बर अनदेखा करव मं किलिक करव.

en: Conversation with su failed.
hne: एसयू के साथ गोठ फेल.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
hne: प्रोग्राम 'su' नइ मिलिस.<br />किरपा करके, सुनिस्चित करव कि आप मन के रस्ता सही सेट हे.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
hne: अंदर के गलती: SuProcess::checkInstall() से अवैध रिटर्न
