desktop_kdebase - en to hsb translation catalogue (7 entries)

en: 
    Syntax:
hsb: 
    Syntaksa:

en: Command-line tool for network-transparent operations
hsb: Na přikazowej lince bazowacy program za operacije, kiž su přez syć transparentne

en: Source URL or URLs
hsb: Žórłowe URLe

en: Destination URL
hsb: Cilowy URL

en: Show available commands
hsb: Móžne přikazy pokazować

en: Command (see --commands)
hsb: Přikaz (hl. --commands)

en: Arguments for command
hsb: Argumenty za přikaz
